Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

ONICO AZS PW zaprasza na ostatni mecz Pawła Zagumnego

8 kwietnia na warszawskim Torwarze zostanie rozegrany mecz fazy play off z udziałem ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Będzie to jednocześnie ostatnie spotkanie Pawła Zagumnego, który kończy karierę zawodniczą.
Ola Piskorska
Ola Piskorska
WP SportoweFakty / Iza Zgrzywa

W sobotę 8 kwietnia przy okazji pożegnania Pawła Zagumnego kibice zobaczyć będą mogli dwa najcenniejsze trofea wywalczone przez rozgrywającego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. W hali COS Torwar wystawione zostaną puchary za mistrzostwo Europy z 2009 roku i za mistrzostwo świata z 2014 roku.

Na Łazienkowskiej fani obejrzeć będą mogli również inne medale i nagrody Pawła Zagumnego oraz pamiątki związane z siatkarzem. W holu hali stanie gablota z trofeami mistrza i z koszulkami, w których grał on w poprzednich klubach i reprezentacji. ONICO AZS Politechnika Warszawska we współpracy z najlepszymi fotografami zajmującymi się siatkówką przygotuje też wystawę zdjęć swojego kapitana.

Każdy kibic, który przyjdzie do hali COS Torwar na ostatni mecz Pawła Zagumnego, otrzyma wyjątkową pamiątkę. ONICO AZS Politechnika Warszawska przygotuje dla fanów kilka tysięcy okazjonalnych koszulek.

- Zakończenie kariery takiego mistrza jak Paweł Zagumny nie może obejść się bez specjalnej oprawy. Nie może także zabraknąć atrakcji dla kibiców. Postanowiliśmy więc, że do każdego biletu dołożymy pamiątkową koszulkę - zakomunikował Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej SA. - Torwar wypełniony kibicami ubranymi w jednakowe, białe koszulki, dziękującymi mistrzowi - to będzie piękny widok - dodał z uśmiechem.

Rywal ONICO AZS Politechniki Warszawskiej w ostatnim meczu Pawła Zagumnego nie jest jeszcze znany. W hali COS Torwar rozegrany zostanie bowiem pojedynek fazy play-off PlusLigi. Sprzedaż biletów trwa.

ZOBACZ WIDEO Piotr Zieliński: Wszyscy musimy ciągnąć ten wózek

Czy Paweł Zagumny jest najlepszym polskim rozgrywającym?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
azspw.com

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×