KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Nowa rola Aleksandry Jagieło. Została dyrektorem sportowym BKS-u

Miniony sezon był dla Aleksandry Jagieło ostatnim w roli zawodniczki. Była reprezentantka Polski postanowiła zakończyć swoją karierę, ale nadal pozostanie przy siatkówce. Jagieło została dyrektorem sportowym BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała.

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
Aleksandra Jagieło Materiały prasowe / BKS Profi Credit Bielsko-Biała / Na zdjęciu: Aleksandra Jagieło
Sportowe dokonania Aleksandry Jagieło powodują, że jest ona jedną z najbardziej utytułowanych polskich siatkarek w historii polskiej siatkówki. Swoją wielką karierę siatkarską Jagieło rozpoczynała w klubie z Bielska-Białej. Zakończenie kariery w tym samym klubie, w którym rozpoczynała, spięło piękną klamrą wszystkie wspaniałe osiągnięcia. Dla BKS Profi Credit Bielsko-Biała najważniejsze jest jednak to, że Aleksandra Jagieło zdecydowała się zostać w bialskim klubie i przyjęła propozycję objęcia stanowiska dyrektora sportowego.

- Bardzo się cieszę, że moje życie nadal będzie miało wiele wspólnego z siatkówką. Nigdy nie widziałam się w roli trenera, bo to wiąże się z ciągłymi wyjazdami, których chciałam już uniknąć. Wiem, że funkcja dyrektora sportowego, którą zaproponowano mi w bialskim klubie będzie dla mnie ogromnym wyzwaniem i przynajmniej na początku trudnym zadaniem, ale postaram się nie zawieść osób, które mi zaufały - mówi Aleksandra Jagieło.

- Jestem bardzo zadowolony, że tak wybitna postać zdecydowała się zostać w naszym klubie. Jestem także przekonany, że dzięki swojej inteligencji i ogromnemu doświadczeniu Aleksandra Jagieło w nowej roli będzie radziła sobie tak samo dobrze jak na boisku. Dla nas to bardzo ważne, że takie zawodniczki jak Aleksandra Jagieło czy Mariola Wojtowicz, której rok temu powierzyliśmy funkcję kierownika drużyny, decydują się zostać w naszym klubie i dzielić się z nami swoim cennym doświadczeniem - przyznał prezes klubu, Andrzej Pyć.

W klubie z Bielska-Białej ma dojść do kadrowej rewolucji. Działacze chcą jeszcze odważniej postawić na młode i utalentowane siatkarki, które w przyszłości mogą stanowić o sile polskiej reprezentacji.

ZOBACZ WIDEO Polscy siatkarze pokonają 60 tysięcy kilometrów. "Będzie okazja zobaczyć kawałek świata"
Czy BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała zakończy przyszły sezon w czołowej szóstce LSK?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
siatkowka.bks.bielsko.pl/
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×