WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Hity i kity wizerunkowe stycznia: zbiórka dla Bruno Kreboka zostawiła wszystko w cieniu

Styczeń był pracowity dla zespołów PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. Nie brakowało wzlotów, upadków i oświadczeń. Całe środowisko zjednał 10-miesięczny Bruno Krebok, co sprawiło, że wizerunkowo zyskali na tym wszyscy.
Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Facebook / Bruno Krebok - jego jedyną szansą na normalne życie jest operacja w USA.

Hity stycznia:

Playlisty na Spotify

Zastanawiacie się czasami, czego słuchają siatkarze przed meczem czy w autokarze? PGE Skra Bełchatów postanowiła udostępnić całe playlisty poszczególnych zawodników w Spotify, czyli serwisie oferującym użytkownikom dostęp do utworów w strumieniu. Pozostaje tylko czekać aż zostaną uzupełnione listy wszystkich siatkarzy. 

Raperki wystosowały zaproszenie na mecz

Siostry Łukasik, Justyna i Martyna, zaprosiły na mecz swojego zespołu, rapując piosenkę Łony, w której w całości brak polskich znaków. Wyszło zabawnie, zaskakująco i przede wszystkim kreatywnie.

Cięta riposta Gieksy

"Gazeta Wyborcza" opublikowała artykuł, w którym Monika Paca-Bros ze Stowarzyszenia Razem dla Szopienic zasugerowała, że na siatkarskie mecze przychodzą chuligani. Reakcja była szybka. Wystarczyło kilka zdjęć i trafne opisy, które rozwiały wątpliwości. 

Bruno Krebok i zbiórka zakończona sukcesem

I na koniec pochwała dla wszystkich osób, instytucji, klubów, które zaangażowały się w zbiórkę pieniędzy na uratowanie nóżki Bruno Kreboka (czytaj więcej TUTAJ). Wszyscy zjednoczyli się, przekazali pamiątki do licytacji, a przede wszystkim podawali dalej tę informację. Akcję koordynował Radosław Anioł, dyrektor zarządzający Chemika Police, ale do pomocy dołączyli wszyscy. Zebranie 900 tysięcy złotych wydawało się abstrakcyjne i niemożliwe, ale udało się - w sześć dni.


Czy mobilizacja siatkarskiego środowiska w kwestii zbiórki dla Bruno Kreboka była najbardziej budującym wydarzeniem stycznia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×