PlusLiga: kolejni siatkarze żegnają się z Asseco Resovią Rzeszów

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Olga Król / Na zdjęciu: Jakub Jarosz
WP SportoweFakty / Olga Król / Na zdjęciu: Jakub Jarosz
zdjęcie autora artykułu

Trwa rewolucja kadrowa w Asseco Resovii Rzeszów. Poznaliśmy nazwiska kolejnych zawodników, którzy pożegnali się z klubem na Podpromiu. Są nimi: Jakub Jarosz, Mateusz Mika, David Smith oraz Łukasz Kozub.

32-letni Jakub Jarosz grał w Rzeszowie od 2017 roku, gdzie przeszedł z katarskiego El-Jaish. Zarówno Mateusz Mika, jak i David Smith reprezentowali biało-czerwone barwy w całym sezonie 2018/2019, z kolei Łukasz Kozub dołączył do drużyny w jego trakcie (grudzień 2018), zastępując Rafaela Redwitza.

Zobacz także: Krzysztof Ignaczak walczy o odzyskanie dawnego blasku Asseco Resovii Rzeszów. "Taki postawiłem sobie cel"   - Bardzo chciałbym podziękować chłopakom za godne reprezentowanie barw klubu. Kuba nigdy nie zawiódł nas w najważniejszych momentach. Mateusz i David niejednokrotnie potrafili swoimi świetnymi umiejętnościami siatkarskimi odmieniać losy poszczególnych setów. Szacunek także dla Łukasza, który dołączył w trudnym momencie sezonu i stał się od razu podstawowym zawodnikiem drużyny. Trzymamy kciuki za dalsze ich występy - powiedział na łamach oficjalnej strony klubu prezes Asseco Resovii Rzeszów, Krzysztof Ignaczak.

Warto podkreślić, że kilka dni temu zakończono także współpracę z libero Mateuszem Masłowskim, środkowym Dawidem Dryją oraz przyjmującym Thibault Rossardem.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Kosmiczny mecz w Lidze Mistrzów i kontrowersje przy użyciu VAR-u?

Źródło artykułu: