Nowa kolejka, (prawie) kompletnie nowe bohaterki. Szóstka 2. kolejki Tauron Ligi

Druga seria gier w Tauron Lidze obrodziła w parę niespodzianek. Dzięki temu w naszej szóstce kolejki znalazło się kilka nowych lub dawno nieoglądanych twarzy. Zobacz, na kogo postawiliśmy.

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki

Rozgrywająca: Marlena Kowalewska (Grupa Azoty Chemik Police) [1]*

Rozgrywająca ma być jak kelner i obsługiwać koleżanki piłkami tak, jak sobie tego życzą. I właśnie takiej gry ze strony Marleny Kowalewskiej w krótkim meczu z BKS Bostik Bielsko-Biała (3:0) było całkiem dużo. Żadna z koleżanek nie mogła narzekać ani na jakość wystaw, ani na ich liczbę.

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki w tym sezonie

MVP 2. kolejki Tauron Ligi to:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (4)
 • p_ Zgłoś komentarz
  Wstawianie do szóstki zawodniczek z Opola po meczu dwóch kandydatów do spadły trochę mija się z celem. Dwie wybitnie pierwszoligowe zawodniczki miały swoje pięć minut i tyle.
  • Legionowiak 2.0 Zgłoś komentarz
   Po raz kolejny (pomimo porażki), redakcja nie docenia Zuzanny Góreckiej! Ja chociaż jeden ją doceniam! Zuza najlepiej prezentowała się w drużynie Grot Budowlanych Łódź w wczorajszym
   Czytaj całość
   meczu! Ona trzymała zespół w przeżyciu! Jestem z niej dumny jako siatkarki i jako dziewczyny, na dobre i na złe, pomimo zwycięstw czy porażek, pomimo dobrej czy słabej formy! Będę jej kibicować sercem i duszą! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Zuzanno Górecka!
   • Legionowiak 2.0 Zgłoś komentarz
    Gratulacje dla naszej libero za nominację! Oby w każdej kolejce była nasza legionowska siatkarka! IŁCapital Legionovia Legionowo bardzo dobrze weszła w sezon! Łatwo nie poddamy się! W
    Czytaj całość
    każdym meczu Legionovia będzie walczyć o każdą piłkę, o każdy punkt, o każdego seta i o każde zwycięstwo! Novia dawaj!