Liga Światowa: Będzie drugie zwycięstwo? Polska - Argentyna na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
25:17 (18:25, 25:21, 26:24) Myli się Pablo Bengolea. Wygrywamy 3:1 i pozostajemy w grze o Final Six!
Skomentuj 1
  • Moderator Zgłoś komentarz
    No i to była w końcu ta drużyna, która przed rokiem wygrała LŚ! Oby tak grali już do końca.
    Michał Winiarski otrzymuje statuetkę MVP
    Skomentuj 0
    24:17 (18:25, 25:21, 26:24) Bartosz Kurek chciał skończyć efektownie, ale nie wyszło
    Skomentuj 0
    23:15 (18:25, 25:21, 26:24) Psuje atak Bartosz Kurek. Na trybunach "Polska biało-czerwoni"
    Skomentuj 0
    22:13 (18:25, 25:21, 26:24) Poteżny atak Zbigniewa Bartmana
    Skomentuj 0
    21:12 (18:25, 25:21, 26:24) Nicolas Uriarte psuje zagrywkę
    Skomentuj 0
  • 20:11 (18:25, 25:21, 26:24) Skuteczny blok Łukasza Żygadło!
    Skomentuj 0
    18:10 (18:25, 25:21, 26:24) Piotr Nowakowski nie myli się w ataku. Polacy grają koncertowo
    Skomentuj 0
    17:10 (18:25, 25:21, 26:24) Zbigniew Bartman psuje serwis
    Skomentuj 0
    17:9 (18:25, 25:21, 26:24) Michał Winiarski atakuje blok-aut
    Skomentuj 0
    16:9 (18:25, 25:21, 26:24) Znakomita zagrywka Zbigniewa Bartmana  nie pozwala Argentyńczykom na konstruowanie skutecznych ataków. Biało-czerwoni natomiast bezlitośnie wykorzystują kontry
    Skomentuj 0
    14:9 (18:25, 25:21, 26:24) Zbigniew Bartman skutecznie z prawego skrzydła
    Skomentuj 0
    13:9 (18:25, 25:21, 26:24) Zbigniew Bartman posyła kolejno dwa asy serwisowe. Czas dla trenera Webera
    Skomentuj 0
    10:8 (18:25, 25:21, 26:24) Jak mawiał klasyk " Szkoda, że Państwo tego nie widzą". Marcin Możdżonek skutecznie atakuje z ... drugiej linii
    Skomentuj 0
    9:8 (18:25, 25:21, 26:24) Zbigniew Bartman obija ręce Poglajena
    Skomentuj 0
    Wracamy do gry
    Skomentuj 0
    8:7 (18:25, 25:21, 26:24) Marcin Możdżonek daje Polakom prowadzenie przed pierwszą przerwą techniczną
    Skomentuj 0
    7:7 (18:25, 25:21, 26:24) Cristian Poglajen doprowadza do remisu
    Skomentuj 1
    7:6 (18:25, 25:21, 26:24) Ivan Castellani skutecznie z prawego skrzydła
    Skomentuj 0
    6:4 (18:25, 25:21, 26:24) Zbigniew Bartman stara sie pokazać, że wcale nie jest słabszy od Jakuba Jarosza. Jak narazie czyni to skutecznie
    Skomentuj 0
    5:3 (18:25, 25:21, 26:24) Michał Winiarski punktuje z szóstej strefy
    Skomentuj 0
    4:3 (18:25, 25:21, 26:24) Cristian Poglajen męczy polski zespół zagrywką
    Skomentuj 0
    4:0 (18:25, 25:21, 26:24) Dobry początek biało-czerwonych. Dwukrotnie myli się Pablo Crer, punktowy blok Polaków i o czas prosi Jawier Weber
    Skomentuj 0
    Na boisku pozostaje Zbigniew Bartman
    Skomentuj 0
    0:0 (18:25, 25:21, 26:24) Pora na czwartą partię tego meczu. W Hali Ergo Arena słychać ścieżkę dźwiekową z filmu Alternatywy 4. Nie mamy nic przeciwko, aby w tym meczu "4" oznaczało liczbę setów potrzebnych do wyłonienia zwyciezcy.
    Skomentuj 0
    W przerwie pomiędzy III i IV setem zapraszamy na nasz profil na Facebooku.  Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    26:24 (18:25, 25:21) Michał Kubiak broni atak Poglajena, Bartosz Kurek kończy kontrę z lewego skrzydła i wygrywamy trzeciego seta!
    Skomentuj 0
    25:24 (18:25, 25:21) Bronią piłkę setową goście, ale ponownie Michał Winiarski odpowiada skutecznym atakiem
    Skomentuj 0
    24:23 (18:25, 25:21) Wchodzi na boisko Zbigniew Bartman, ale piłka do Winiarskiego, który sie nie myli. Czas dla Webera
    Skomentuj 1
    23:21 (18:25, 25:21) Sebastian Sole mimo bloku jest bezbłedny, ale w kolejnej akcji nasi rywale psują zagrywkę
    Skomentuj 0
    22:20 (18:25, 25:21) Michał Winiarski skutecznie
    Skomentuj 0
    20:19 (18:25, 25:21) Kolejny punkt Argentyńczyków, przerwa dla Andrei Anastasiego
    Skomentuj 0
    20:18 (18:25, 25:21) Polacy wskakują na falę. Oby utrzymali dobrą dyspozycję do końca seta
    Skomentuj 0
    11:11 (18:25, 25:21) Bartosz Kurek mimo podwójnego bloku punktuje po ciasnym skosie
    Skomentuj 0
    10:10 (18:25, 25:21) Cristian Poglajen skutecznie atakuje, Luciano De Cecco zagrywa w siatkę
    Skomentuj 0
    6:6 (18:25, 25:21) Tracimy trzy punkty z rzędu. Do remisu doprowadza Piotr Nowakowski
    Skomentuj 0
    5:3 (18:25, 25:21) Pablo Bengolea zatrzymany przez potrójny blok Polaków
    Skomentuj 0
    4:3 (18:25, 25:21) Jakub Jarosz dzisiaj nie zawodzi. Kolejny punkt naszego atakującego
    Skomentuj 0
    2:0 (18:25, 25:21) Bartosz Kurek skutecznie atakuje z lewego skrzydła, Jakub Jarosz blokuje Poglajena. Dobry początek Polaków
    Skomentuj 0
    0:0 (18:25, 25:21) Za chwilę początek trzeciego seta. Po dwóch Polacy remisują z Argentyną 1:1
    Skomentuj 0
    Aż 15 punktów oddaliśmy rywalom po naszych błedach. Argentyńczycy popełnili ich tylko 8
    Skomentuj 0
    Jakub Jarosz 11 punktów i Bartosz Kurek 9 pkt. to dwaj najlepiej puntujący gracze reprezentacji Polski. Wśród rywali największym dorobkiem poszczycić mogą się Cristian Poglajen 8 pkt. i Ivan Castellani 7 pkt.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    21:19 (18:25) Krzysztof Ignaczak ma problemy z przyjęciem zagrywki Cristiana Poglajena. Przechodząca piłka pada łupek rywali, którzy po raz kolejny punktują nasz zespół
    Skomentuj 0
    17:10 (18:25) Autowy atak Ivana Castellaniego. Żółta kartka dla Luciano De Cecco za protesty. Nie oznacza to jednak utraty punktu
    Skomentuj 0
    16:9 (18:25) Bartosz Kurek serwuje w aut
    Skomentuj 0
    16:8 (18:25) Bartosz Kurek szaleje w polu zagrywki. Nie radzą sobie z tym faktem Argentyńczycy
    Skomentuj 0
    14:8 (18:25) Bartosz Kurek potwierdza wysoką formę
    Skomentuj 0
    13:7 (18:25) Bartosz Kurek nie kończy w pierwszym podejściu, ale poprawka skuteczna
    Skomentuj 0
    12:7 (18:25) Seria dobrych zagrywek Jakuba Jarosza. Odzyskujemy bezpieczną porzewagę
    Skomentuj 0
    Podwójna wideoweryfikacja. Argentyńczycy sprawdzają atak Michała Winiarskiego, Polacy dotkniecie siatki
    Skomentuj 0
    7:3 (18:25) Kolejna wygrana kontra Polaków
    Skomentuj 0
    Javier Weber prosi o przerwę
    Skomentuj 0
    6:3 (18:25) Psują serwis nasi rywale, Marcin Możdżonek punktuje ze środka i przewaga biało-czerwonych wzrasta
    Skomentuj 0
    4:2 (18:25) Pablo Bengolea przekracza linie ataku
    Skomentuj 0
    3:2 (18:25) Blok-aut po ataku Michała Winiarskiego
    Skomentuj 0
    2:2 (18:25) Piotr Nowakowski skutecznie ze środka, ale błyskawicznie odpowiada Pablo Bengolea
    Skomentuj 0
    9:14 Cristian Poglajen serwuje na Krzysztofa Ignaczaka. Nasz libero nie radzi sobie z odbiorem serwisu
    Skomentuj 0
    7:9 Michał Winiarski atakuje zdaniem sędziego po bloku. Protestują goście, ale nie proszą o wideoweryfikację
    Skomentuj 0
    6:9 Punktuje Jakub Jarosz, ale natychmiast odpowiada Cristian Poglajen
    Skomentuj 0
    Argentyńczycy zaskoczyli nasz zespół agresywną zagrywką z którą momentami nie potrafimy sobie poradzić.
    Skomentuj 0
    Szóstka reprezentacji Polski: Nowakowski, Kurek, Żygadło, Winiarski, Jarosz, Możdżonek, Ignaczak (libero)
    Skomentuj 1
    Szóstka reprezentacji Argentyny: Castellani, Poglajen, Sole, Crer, De Cecco, Bengolea, Gonzalez (libero)
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski nie przegrała z ekipą Argentyny w Lidze Światowej od 11 lat. Miejmy nadzieję, że również dzisiaj passa ta nie zostanie przerwana.
    Skomentuj 0
    Oba zespoły już na parkiecie. Trwa odgrywanie hymnów narodowych Polski i Argentyny.
    Skomentuj 0
    Przypominamy, że Argentyńczycy będą organizatorem turnieju finałowego, dlatego też miejsce w Final Six mają zagwarantowane już teraz.
    Skomentuj 0
    Drużyny zakończyły rozgrzewkę.
    Skomentuj 0
    W oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania:
    Skomentuj 0
    Na parkiecie hali Ergo Arena w dalszym ciągu trwa rozgrzewka.