• 15:25
  • 25:21
  • 14:25
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo z siatkarskich parkietów Polski i Europy.
Karol Kłos kończy seta i całe spotkanie asem serwisowym. PGE Skra Bełchatów zasłużenie wygrywa w Roeselare 3:1 i umacnia się na drugiej pozycji w grupie E Ligi Mistrzów.
Blok! Blok! Blok! Nie istnieją w ofensywie gospodarze, a po stronie Skry świetną robotę na zagrywce wykonuje Karol Kłos.
Hendrik Tuerlinckx ponownie nie daje rady! Tym razem zatrzymuje go bełchatowski blok.
Hendrik Tuerlinckx atakuje w aut! Skra zmierza po zwycięstwo w secie i całym meczu.
Andrzej Wrona skutecznie wykańcza kontrę Skry.
Nie trafia w ataku z prawej strony Hendrik Tuerlinckx.
Matthijs Verhanneman zatrzymany blokiem!
Tym razem Nicolas Uriarte popisuje się atakiem na skrzydle po podpiciu piłki przez jednego z kolegów skaczących do bloku. O czas prosi Emile Rousseaux.
Na kontrze z drugiej piłki skutecznie kiwa Nicolas Uriarte.
Punkt atakiem z prawego skrzydła zdobywa Mariusz Wlazły.
"Winiar" atakuje po przekątnej w aut.
Michał Winiarski powstrzymany w ataku z szóstej strefy.
Karol Kłos atakuje środkiem po bloku.
Michał Winiarski dobrym atakiem przełamuje niemoc swojego zespołu.
Hendrik Tuerlinckx trafił zagrywką Milczarka, choć nie był to bardzo trudny serwis.
Ponownie akcję swojego zespołu kończy Joppe Paulides.
Dobrze z lewej strony uderza Joppe Paulides.
Wreszcie myli się w ataku Hendrik Tuerlinckx.
Po skosie celnie zbija Mariusz Wlazły.
Bardzo mocno, ale minimalnie niecelnie, zagrywa Nicolas Marechal.
Michał Winiarski kończy ciekawą wymianę, schodząc lekko w stronę środka.
Nicolas Marechal zdobywa punkt atakiem z prawej strony.
Ależ dynamicznie i skutecznie zbija Hendrik Tuerlinckx!
Źle stanął w obronie Kacper Piechocki i prawdopodobnie podkręcił kostkę. Zastępuje go Robert Milczarek.
Hendrik Tuerlinckx nadal nie zawodzi w ataku. Znakomicie radzi sobie dzisiaj tej zawodnik.
Podwójny blok gospodarzy powstrzymuje Wlazłego.
Znakomicie z wysokiego pułapu atakuje Mariusz Wlazły.
Hendrik Tuerlinckx odpowiada kapitanowi PGE Skry równie dobrym zbiciem.
Obija ręce rywala Mariusz Wlazły.
Matthijs Verhanneman kończy atak za drugim podejściem.
Skuteczny blok PGE Skry otwiera czwartego seta.
Mimo że Miguel Falasca po przekonującym zwycięstwie w drugiej partii, w secie numer trzy do boju posłał wyjściowy skład, bełchatowianie obniżyli loty, pozwalając jednocześnie wrócić do gry rywalowi.
Hendrik Tuerlinckx kończy seta szybkim i celnym atakiem z lewego skrzydła. Skra prowadzi w Belgii w setach już tylko 2:1.
Potężnie z sytuacyjnej piłki uderza Michał Winiarski.
Dużo zmian w Skrze. Punktuje w ataku Israel Rodriguez.
Michał Winiarski psuje zagrywkę.
Arno van de Velde atakuje daleko w aut.
Karol Kłos punktuje środkiem.
Kolejny as Paulidesa! PGE Skra Bełchatów w poważnych opałach! Kolejną przerwą na żądanie sytuację ratować próbuje Miguel Falasca.
Minimalnie niecelnie z prawej strony atakuje Mariusz Wlazły.
Joppe Paulides zdobywa punkt zagrywką. PGE Skra dała się zdominować i nie potrafi przełamać wybudzonego ze snu rywala. O czas prosi Miguel Falasca.
Matthijs Verhanneman błyszczy w ataku z szóstej strefy.
Nie podbijają ostatecznie, mimo podjętej próby, ataku Winiarskiego rywale.
Dobrze po zbiegnięciu do środka uderza Hendrik Tuerlinckx.
Dobrze w trudnej sytuacji atakuje Mariusz Wlazły.
Myli się na zagrywce Nicolas Uriarte.
Mariusz Wlazły mocno obija blok rywali.
Matthijs Verhanneman ponownie katem Skry. Utrzymuje się trzypunktowa przewaga gospodarzy.
Udanie atakuje Mariusz Wlazły.
Matthijs Verhanneman plasuje, a Mariusz Wlazły podbija piłkę, jednak zbyt lekko. Nikt nie jest w stanie jej przechwycić.
Mocno przekątnej uderza Michał Winiarski.
Po mocnym skosie dobrze uderza Joppe Paulides.
Mariusz Wlazły wzorowo kończy atak na prawym skrzydle.
Bełchatowianie wreszcie stawiają skuteczny blok.
Hendrik Tuerlinckx obija bełchatowski blok.
Matthijs Verhanneman serwuje w aut.
Rozegrał się na środku Pieter Coolman.
Nicolas Marechal nie potrafi przełamać podwójnego bloku rywali.
Pieter Coolman skutecznie kończy akcję przez środek.
Po mocnym ataku Marechala piłka wraca na stronę Skry, ale ostatecznie ląduje za linią końcową boiska.
Nicolas Marechal dotyka siatki.
Potrójny blok Skry powstrzymuje Hendrika  Tuerlinckxa.
Myli się w ataku po skosie ze środka Karol Kłos.
Potężnie zagrywa Mariusz Wlazły! Joppe Paulides bez szans.
Karol Kłos kończy przesuniętą krótką.
Z pajpa skutecznie atakuje Matthijs Verhanneman.
Mocno po rękach rywali uderza Mariusz Wlazły.
Drugą odsłonę dobrym atakiem z lewej flanki kończy Michał Winiarski. PGE Skra Bełchatów dominuje w Roeselare i do pełni szczęścia brakuje jej już tylko jednego seta. Rywal nie sprawia wrażenia drużyny, która mogłaby dzisiaj pokrzyżować szyki przyjezdnych...
Na środku w roli głównej pokazuje się Andrzej Wrona.
Marcel Gromadowski marnuje serwis.
Potężnie, ale też minimalnie niecelnie, z prawego skrzydła uderza Marcel Gromadowski.
Karol Kłos psuje zagrywkę.
Po przekątnej z całej siły uderza Israel Rodriguez.
Hendrik Tuerlinckx nie daje rady potrójnemu blokowi Skry!
Belgijski blok powstrzymuje Karola Kłosa.
Tuerlinckxa widowiskowo blokiem zatrzymuje Israel Rodriguez, który chwilę wcześniej zastąpił Nicolasa Marechala.
Leonis Dedeyne potężnie uderza z lewej strony.
W pierwszej akcji po wejściu na parkiet skutecznie kiwa na prawym skrzydle Marcel Gromadowski.
Podwójna zmiana w Skrze: Janusz i Gromadowski zastępują duet Uriarte - Wlazły.
Pieter Coolman dynamicznie atakuje środkiem.
Reprezentacyjny środkowy popisuje się kolejnym skutecznym serwisem! Dominacja Skry nie podlega żadnej dyskusji. Zwycięstwo w drugim secie coraz bliżej.
Andrzej Wrona punktuje zagrywką. Rywale są rozbici.
Emile Rousseaux prosi o czas. Sytuacja jego zespołu jest już bardzo zła, choć do końca seta wciąż daleko.
Karol Kłos potężnym zbiciem ze środka kończy jedną z ciekawszych tego dnia akcji.
Skuteczny blok stawiają bełchatowianie.
Rywale dotykają siatki, próbując powstrzymać Michała Winiarskiego.
Kontrę Skry bezlitośnie wykorzystuje Mariusz Wlazły.
Fatalnie uderza z sytuacyjnej piłki jeden z zawodników Knack Roeselare.
W trudnej sytuacji dobrze atakuje Mariusz Wlazły.
Nicolas Uriarte popisuje się asem serwisowym. Czyżby rozpędzali się bełchatowianie?
Mariusz Wlazły obija blok rywali na prawym skrzydle.
Angel Trinidad kiwką oszukuje rywali.
Dobra zagrywka Kłosa daje gościom prowadzenie.
Środkiem sprytnie przedziera się Karol Kłos.
Michał Winiarski podczas zagrywki przekracza linię.
Hendrik Tuerlinckx psuje zagrywkę. Wcześniej ten sam błąd popełnił Mariusz Wlazły.
Pierwszego seta zagrywką w siatkę kończy Pieter Coolman. Knack Roeselare - PGE Skra Bełchatów 0:1.
Seria błędów bełchatowian daje punkt gospodarzom.
Kapitan Skry daje się powstrzymać podwójnemu blokowi.
W kontrataku nie myli się Mariusz Wlazły.
Asem serwisowym popisuje się Nicolas Marechal.
Kończy swój atak Nicolas Marechal. Trener gospodarzy prosi o czas.
Hendrik Tuerlinckx to na razie jedyny siatkarz Knack Roeselare, który próbuje walczyć ze Skrą.
Psuje jeden z gospodarzy zagrywkę.
Matthijs Verhanneman zdobywa punkt atakiem z lewej strony.
Przepychankę na siatce wygrywa Nicolas Uriarte.
Karol Kłos dobrze zbija piłkę ze środka.
Mimo gorszego przyjęcia, w ataku nie zwalnia tempa Mariusz Wlazły.
Z prawej atakuje Hendrik Tuerlinckx.
Skutecznie atakuje Mariusz Wlazły, który wcześniej mocno utrudnił rywalom rozegranie akcji potężną zagrywką.
Radzi sobie w ataku na lewym skrzydle Michał Winiarski. Bełchatowianie kontroluję sytuację na boisku, choć oba zespoły nie stronią od błędów.
Joppe Paulides sprytnie kiwa w środek boiska Skry.
Mariusz Wlazły plasuje w wolne pole.
Michał Winiarski atakiem z szóstej strefy odzyskuje prowadzenie dla Skry.
Bełchatowianie wreszcie zdobywają punkt - jednak przy pomocy gospodarzy, którzy wpadli w blok.
Pudłuje też, posyłając piłkę w aut, Mariusz Wlazły. Goście na własne życzenie oddają inicjatywę rywalom. O czas prosi Miguel Falasca.
Myli się w ataku również Nicolas Marechal. Z przewagi Skry nie zostało już nic.
Nadziewa się na blok Andrzej Wrona.
Kontrę wygrywa dla gospodarzy Hendrik Tuerlinckx.
Hendrik Tuerlinckx atakuje mocno po prostej.
Zagrywką rywali zaskakuje Michał Winiarski.
As serwisowy kapitana PGE Skry!
Mariusz Wlazły nie myli się w ataku z prawej flanki.
Skra stawia szczelny blok na środku siatki.
Po kiepskim przyjęciu nie jest w stanie sytuacji uratować Nicolas Uriarte.
Skutecznym atakiem z lewego skrzydła premierową akcję kończy wracający do gry po kłopotach zdrowotnych Mariusz Wlazły.
Zaczynamy!
Wyjściowe składy obu zespołów prezentują się dziś następująco: Knack Roeselare: Trinidad, Tuerlinckx, Paulides, Coolman, Verhanneman, Van de Velde, Dejonckheere (libero). PGE Skra Bełchatów: Uriarte, Wrona, Winiarski, Wlazły, Kłos, Marechal, Piechocki (libero).
Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami odpoczywać w Roeselare ma Facundo Conte - motor napędowy Skry w ostatnich tygodniach.
W awizowanym przez CEV składzie PGE Skry Bełchatów brakuje dzisiaj z kolei Srećko Lisinaca.
W kadrze Skry na ten mecz znalazł się Andrzej Wrona, który z powodu drobnego urazu nie wystąpił w pierwszym starciu pomiędzy obiema ekipami w łódzkiej Atlas Arenie.
Bełchatowianie walczą dziś o trzecie zwycięstwo w tegorocznej edycji Champions League.
Dobry wieczór! Zapraszamy na relację live z meczu czwartej kolejki Ligi Mistrzów siatkarzy Knack Roeselare - PGE Skra Bełchatów.