• 23:25
  • 25:22
  • 17:25
  • 15:17
Dzięki wygranej Włoszki zachowały szansę na awans z grupy i tym samym tę szansę mają również Polki!! Można więc odetchnąć po tym emocjonującym pojedynku
Niesamowita akcja! Paola Egonu źle sobie wyrzuciła piłkę, więc musiała zwolnić rękę i posłać lżejszy serwis, a piłka upadła tuż przed linią boczną!! Reprezentacja Włoch triumfuje po tie-breaku!
Egonu zaryzykowała i posłała mocną zagrywkę. Punkt dla Włoszek po skutecznym bloku!
Ze spokojem uderzyła również Diouf
Antonella del Core minimalnie za blisko ustawiona w obronie i piłka meczowa dla Belgijek. Jednak wcześniej czas dla Bonitty
Ależ atak Lise van Hecke! Spokój, opanowanie i atak obok bloku!
Co się odwlecze... Szarpana akcja, ale punkt i piłka meczowa dla Włoszek!
Paola Egonu atakuje i... Cieszą się Włoszki, sądząc że było po bloku. Cieszą się Belgijki, które są przekonane, że tego bloku nie było. Vande Broek poprosił więc o challenge, po którym zamiast piłki meczowej dla Włoszek mamy remis 13:13!
Zagubione Włoszki tracą punkt. Robi się coraz bardziej nerwowo
Tym razem o przerwę poprosił Marco Bonitta
Po czasie Lise van Hecke z zimną krwią skończyła atak
Blok! Helene Rousseaux zatrzymana! I to przez duet Paola Egonu - Anna Danesi. Młodzież w natarciu!
W tej akcji w obronie ucierpiała Leys, której wypadła soczewka. Wszystko jest już dobrze i kontynuujemy grę
Co za atak Valentina Diouf!! Z pierwszej strefy posłała prawdziwą bombę!
Zacięta akcja kończy się dotknięciem siatki przez Van Hecke
Guiggi ze spokojem skończyła atak z obiegnięcia
Stefania Sansonna rewelacyjnie w obronie!! A kontrę skończyła Antonella del Core
Freya Aelbrecht skutecznie z pierwszej piłki. Mamy remis!
Nie tak dawno pochwaliliśmy Diouf, a ta właśnie zepsuła atak. Belgijki w natarciu!
Lise van Hecke zepsuła zagrywkę i mamy zmianę stron
Charlotte Leys zaatakowała skutecznie, poza tym Włoszki wpadły w siatkę
I znowu punktuje środkowa, Anna Danesi
Diouf początkowo grała mało skutecznie, ale w miarę upływu czasu rozkręciła się
Orro nie boi się bać środkiem, co przynosi świetne efekty! O czas poprosił zaniepokojony Gert Vande Broek
Przejście dołem Dirickx. Dobry początek dla Włoszek i... Polek!
Pierwsza akcja i już mamy challenge. Po weryfikacji i małym zamieszaniu punkt przypadł jednak Belgijkom - atak był autowy
Aby Polki zachowały szansę na awans z grupy i walkę o Rio, w tie-breaku lepsze muszą okazać się Włoszki.
Valentina Diouf posłała trudną zagrywkę, a Valerie Courtois przyjęła ją na drugą stronę. Przechodzącą piłkę pewnie skończyła Martina Guiggi. Za 3 minuty zaczynamy tie-break!
Egonu ponownie skutecznie z szóstej strefy
Frauke Dirickx w swoim stylu - swego czasu atakami z drugiej piłki zasłynęła w polskiej lidze
Egonu rozwiała wszelkie wątpliwości, skończyła mocnym atakiem z pipe'a tę akcję. O czas poprosił Gert Vande Broek, ale wydaje się, że Włoszki doprowadzą do tie-breaka
Próba samoasekuracji Egonu po bloku nie była udana, sędzia odgwizdał jej błąd niesionej piłki
Lise van Hecke posłała trudną zagrywkę, której nie przyjęła Egonu
Paola Egonu miała trudną piłkę, ale poradziła sobie z wykorzystaniem całej siły w ataku
Trener Belgii skutecznie wybił Diouf z rytmu, bo ta zepsuła zagrywkę
Włoszki odskoczyły, więc o czas poprosił Gert Vande Broek.
Diouf posłała asa. Znów w przyjęciu pomyliła się Valerie Courtois
Diouf ma dobry okres gry i odciąża w ataku Egonu
Diouf zaatakowała w swoim stylu - ponad blokiem, w narożnik i efektownie
Lise van Hecke pomyliła się w ataku. Po akcji sama nie mogła uwierzyć w swój błąd
Leys przyjęła i Leys zaatakowała. Punkt dla Belgii
Włoszki zachowały się teraz gorzej niż juniorki... Popełniły one błąd ustawienia w dość specyficzny sposób, gdyż już po wykonanej zagrywce libero zmieniła się ze środkową
Tym razem Charlotte Leys była już skuteczna w ataku
Orro i Guiggi popisały się blokiem!
Martina Guiggi upadając po bloku zrobiła to z grymasem bólu. Sędzia przerwał akcję, ale środkowa może kontynuować grę. Akcja zostanie powtórzona
Diouf posłała asa. Z przyjęciem nie poradziła sobie Valerie Courtois
Diouf nie jest dzisiaj sobą, Belgijki z łatwością złapały ją blokiem
Biało-Czerwone jeszcze nie straciły szans na awans z grupy. Jednak ten mecz muszą wygrać Włoszki. Przed nami więc bardzo ważny set!
Lise van Hecke i koniec seta. Reprezentacja Belgii prowadzi już 2:1, co nie jest dla Polek dobrą sytuacją. Przypomnijmy, że wynik tego meczu ma duże znaczenie dla naszej drużyny w kontekście walki o awans z grupy
Włoszki nie wykorzystały swoich wież w bloku
Egonu nie zdążyła do obrony siatkarskiej "roladki" w wykonaniu Helene Rousseaux
Ze skrzydła punktuje Charlotte Leys i Belgijki coraz bliżej wygranej
Jeśli Włoszki przegrają tego seta, będą mogły mieć do siebie duże pretensje. Nonszalancko psują bowiem zagrywki
Sędzia mógł wcześniej skończyć akcję, odgwizdując nieczyste odbicie Belgijkom, ale punkt i tak przypadł Włoszkom po ataku Egonu
I kolejny punkt dla Włoszek! Straty niemal odrobione
A teraz Guiggi wykorzystała przechodzącą piłkę. Będziemy mieli jeszcze emocje w tym secie!
Fatalna zagrywka Helene Rousseaux, bo piłka trafiła w siatkę
Nieuwaga Ferretti kosztuje Włoszki stracony punkt
Włoszki wracają do gry, wykorzystując warunki fizyczne siatkarek, będących w pierwszej linii
Cristina Chirichella skoncentrowana była już przed akcją, Ferretti posłała do niej piłkę na obiegnięcie, a środkowej nie pozostało nic innego jak skończyć tę akcję
Helene Rousseaux zaskoczyła Włoszki i w bloku, i w obronie
As serwisowy Guiggi! W przyjęciu pomyliła się Leys
Charlotte Leys pewnie uderzyła po prostej
Freya Aelbrecht pewnie po skosie i pod linię boczną. Belgijki wyraźnie złapały wiatr w żagle, a nie jest to dobra informacja dla naszych siatkarek
Mieliśmy bardzo długą akcję. Na końcu mogły cieszyć się Włoszki, a to dzięki blokowi
Włoszki robią przejście, wykorzystując broń rywalek, czyli blok
Na boisko wróciła Ferretti, ale w tej akcji  nawet nie dotknęła piłki
Ależ seria Belgijek! Chylimy czoła zwłaszcza przed ich grą w bloku
Nawet Egonu zdarza się zostać zablokowaną
Lise van Hecke i mamy remis. Przewaga wypracowana przez Egonu odeszła tym samym w zapomnienie
Belgijki broniły się przez całą akcję. Aż w końcu ją wygrały, blokując del Core
Paola Egonu jest w gazie! Serwuje asy, atakuje! Młoda, ale gniewna włoska przyjmująca. Gert Vande Broek ratuje sytuacje, prosząc o czas
Kolejny atak Egonu w tym stylu - wydaje się, że autowy, a jednak blok został zahaczony
Laura Heyrman czujnie na siatce
Egonu w dynamicznym ataku i co najważniejsze - skutecznym
Valentina Diouf kończy atak. W meczu mamy 1:1, a taki rezultat jest już bardziej optymistyczny dla Polek
Antonella del Core zablokowana! Belgijki wciąż walczą
Włoszki uciekają z niewygodnego ustawienia, dzięki Diouf
Lise van Hecke posłała drugiego asa z rzędu, więc o czas poprosił Gert Vande Broek
Egonu brak jeszcze doskonałej techniki, co pokazała teraz w przyjęciu
A jednak! Włoszki poprosiły o challenge, co było świetną decyzją, bo weryfikacja wykazała, że ten blok jednak był. Mamy więc 18:23
Ta sztuczka nie udała się Egonu, której nie udało zahaczyć się o blok
Belgijki dobrze w obronie, ale wcześniej dotknęły blokiem siatki
Egonu zachowała się niczym doświadczona siatkarka, nie dała się przelobować van Hecke
Doświadczenie górą! Antonella del Core zdobyła asa
Podwójna zmiana we włoskiej ekipie, na boisku pojawiły się Diouf i Orro
Sędziowie odgwizdali dotknięcie siatki i na tablicy pojawił się remis
Ależ mieliśmy zaciętą akcję! Skończyła ją autowym atakiem z szóstej strefy Egonu
Szczęście w siatkówce też się przydaje, teraz zabrakło go Włoszkom
Centoni została zatrzymana blokiem
Przewaga topnieje, więc Marco Bonitta poprosił o czas
Frauke Dirickx zrobiła to, co potrafi bardzo dobrze - zaatakowała z drugiej piłki
Włoszki dość pewnie radzą sobie na boisku. Chcą pokazać, że pierwszy set w ich wykonaniu był tylko wypadkiem przy pracy. O czas poprosił Gert Vande Broek
Guiggi w poprzedniej akcji została zatrzymana pojedynczym blokiem, ale w powtórce już się nie pomyliła
Po przerwie del Core dokłada asa serwisowego
Martina Guiggi w ładnym ataku z jednej nogi i mamy przerwę techniczną. Przy takim wyniku mamy prawo do lepszego samopoczucia, bo w przypadku zwycięstwa Włoszek nasza reprezentacja zachowa szansę na awans z grupy
Za drugim razem przez blok przedarła się Antonella del Core
Belgijki nie popisały się teraz w obronie prostej piłki
Chirichella w swoim stylu, pewnie z jednej nogi
Lise van Hecke pewnie kończy atak i Belgijki zwyciężają. Dla naszej reprezentacji nie są to dobre wieści...
Skuteczny podwójny blok Belgijek. Włoszki tak naprawdę nie istnieją na boisku
Przepraszamy za problemy techniczne. W Ankarze trwa właśnie pierwszy mecz dzisiejszego dnia zmagań, w którym Belgijki ku zaskoczeniu dość pewnie prowadzą z Włoszkami