• 17:25
  • 27:25
  • 25:18
Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. Do zobaczenia!
Zapraszamy na kolejne relacje na żywo z turnieju w Ankarze, a także z kwalifikacji olimpijskich panów w Berlinie. Dziś o 20:30 Polacy zagrają z Serbią.
Ostatnie spotkanie reprezentantki Polski zagrają w czwartek z Włoszkami.
Musimy teraz kibicować reprezentacji Rosji i liczyć na podział punktów w meczu Włoszek z Belgijkami.
To jeszcze nie jest koniec naszych marzeń o igrzyskach w Rio, ale sytuacja staje się bardzo trudna...
Atak z przechodzącej piłki kończy Laura Heyrman. Przegrywamy całe spotkanie 1:3.
Charlotte Leys ponownie się uaktywniła i skończyła atak z IV strefy.
Dwie kapitalne obrony van Hecke, ale Anna Werblińska kończy piłkę w myśl zasady "do trzech razy sztuka"
Kiwką, ale spod siatki odpowiada Anna Werblińska
Bawią się Belgijki. Kiwka Lise van Hecke z II linii wpada w środek naszego pola.
Pasywny, nieudany atak Aleksandry Jagieło
Pomyłka Helene Rousseaux w ataku z lewego skrzydła. Zostały 3 punkty!
Wracamy z dalekiej podróży. Opłaciła się ofiarna obrona Werblińskiej, bo błąd podwójnego odbicia popełnia Frauke Dirickx.
Ale w kolejnej akcji atakująca reprezentacji Belgii już się zrehabilitowała.
Zablokowana Lise van Hecke! To już naprawdę ostatni dzwonek...
Izabela Bełcik wyczyściła siatkę dla Anny Werblińskiej.
Oba zespoły wymieniają się teraz błędami przekroczeń linii. Polki 3. metra, Belgijki - 9. metra.
Frauke Dirickx wciska piłkę między siatkę a polski blok.
Zmiana na środku. Kamila Ganszczyk wchodzi do gry.
Sylwia Pycia przełamuje naszą niemoc atakiem ze środka.
Ostatnią przerwę wykorzystuje Jacek Nawrocki. Na czasie przekazuje uwagi swoim podopiecznym z piłką w ręku
Nic nam nie wychodzi. Aleksandra Jagieło atakuje w antenkę...
Nie pomaga na razie przerwa wzięta przez trenera Nawrockiego. Anna Werblińska serwuje w aut.
Kompletnie przestrzeliła z lewej flanki Berenika Tomsia.
Zablokowana Anna Werblińska i jeszcze piłka trafia ją w kolana.
U nas w redakcji nie wszyscy są w stanie wytrzymać nerwowo...
Berenika Tomsia zatrzymana przez blok Heyrman-Leys. Belgijki obejmują prowadzenie w całym meczu.
Dwie piłki do Anny Werblińskiej i w obu skuteczny blok Belgijek. Czas dla Jacka Nawrockiego.
Aleksandra Jagieło popisuje się dobrym plasem po prostej.
Aj... piłka po zagrywce Freyi Aelbrecht przetoczyła się na naszą stronę.
Jeszcze Lise van Hecke przedłuża tego seta.
Kolejna punktowa kiwka Izabeli Bełcik z drugiej piłki. Piłka setowa dla Biało-Czerwonych!
Trudna zagrywka Helene Rousseaux. Jeden punkt różnicy.
Mocno wyrzucona za antenkę Freya Aelbrecht, ale zdołała skończyć atak z obiegnięcia.
Anna Werblińska po palcach Helene Rousseaux zdobywa kolejne oczko.
Gert Vande Broek widząc rozpędzone Polki prosi o drugą przerwę
Kolejna kontra skończona przez nasz zespół! Ponownie Anna Werblińska główną egzekutorką
Obejścia Laury Heyrman to zagranie, które bardzo często wychodzi Belgijkom. Tak bylo i w tej akcji.
Anna Werblińska po prostej, ponad blokiem
Izabela Bełcik daje prowadzenie reprezentacji Polski atakując z przechodzącej piłki.
... dwa razy
Nie pomogła przerwa na żądanie Jacka Nawrockiego. Aleksandra Jagieło bez bloku w aut.
Za niska wystawa do Polańskiej, atak w taśmę.
Helene Rousseaux sprytniejsza od podwójnego polskiego bloku.
Raz na jakiś czas Lise van Hecke udaje się efektownie skończyć atak. Przed chwilą mocno uderzyła z VI strefy.
Niezła seria na zagrywce Sylwii Pyci. Powiększamy przewagę!
Idealne tempo z przesuniętej krótkiej zaprezentowała Laura Heyrman.
Anna Werblińska, blok-aut. Pretensje Gerta Vande Broeka nic nie dadzą.
Ruszyła maszyna?
Nie kończy Anna Werblińska, ale Lise van Hecke sprezentowała nam ósmy punkt atakując w aut.
Bardzo mocny atak Tomsi ze środka z drugiej linii nie mieści się w boisku.
Odważnie i skuteznie w ofensywie Berenika Tomsia.
Helene Rousseaux znalazła dziurę w podwójnym bloku Polek i tam posłała piłkę.
Polki na fali! Kontratak skończony przez Berenikę Tomsię!
Dotyka siatki przy asekuracji Laura Heyrman.
Lise van Hecke obija ręce polskich blokujących.
Zaczynamy III seta!
Sylwia Pycia wykorzystuje piłkę przechodzącą! Mamy remis w całym spotkaniu!
Kłopoty Charlotte Leys z przyjęciem zagrywki Izabeli Bełcik. Mamy piłkę setową!
Anna Werblińska udanie po skosie z lewego skrzydła.
Przebudziła się Charlotte Leys i mocno bije po naszych rękach.
Akcję wygrywamy na raty. Najpierw piłka po ataku Pyci wraca na naszą stronę, a potem Anna Werblińska dopełnia dzieła zniszczenia.
I jeszcze Anna Werblińska dokłada punkt tym elementem! Przerwa dla Vande Broecka.
Freya Aelbrecht zablokowana! W roli głównej Gabriela Polańska!
A teraz nasza atakująca dokłada jeszcze trudny serwis!
Bardzo ważny atak skończony przez Berenikę Tomsię z prawego skrzydła.
Valerie Courtois trafiona zagrywką przez swoją byłą koleżankę z klubu, Sylwię Pycię!
Dwa bloki na Katarzynie Skowrońskiej-Dolacie. Belgijki nas doganiają, a na boisku pojawia się Berenika Tomsia.
Dobra seria naszych siatkarek. Pocelowana Valerie Courtois.
Skuteczna Anna Werblińska na lewym skrzydle
Subtelna kiwka Sylwii Pyci daje nam punkt.
Przestój u naszych rywalek. Anna Werblińska kończy kontrę z lewej flanki!
Izabela Bełcik to człowiek orkiestra w ostatnich akcjach. Przed momentem skończyła atak z przechodzącej piłki!
Pojedynczy blok Izabeli Bełcik! Zatrzymana Els Vandesteene.
Ze środka skuteczna także Freya Aelbrecht.
Przebija się przez nasz blok Lise van Hecke.
Sylwia Pycia punktuje z klasycznej krótkiej.
Skuteczne obiegnięcie w wykonaniu Laury Heyrman na początek drugiej odsłony.
Aleksandra Jagieło pudłuje z IV strefy. Pierwszego seta wygrywają Żółte Tygrysice.
I ponownie była przyjmująca PGE Atomu Trefla Sopot wciska nam piłkę między siatkę i blok. Piłka setowa dla Belgii.
Nie do zatrzymania jest Charlotte Leys na lewym skrzydle.
Pomyłka w ataku z obejścia Laury Heyrman. O czas prosi Gert Vande Broek.
Kontra skończona przez Annę Werblińską, ale nadal nie zmniejszamy dystansu do rywalek.
Póki co za dużo piłek nie idzie do naszej głównej armaty, ale...
Charlotte Leys bardzo precyzyjnym atakiem obok polskiego bloku zdobywa kolejny punkt. Przerwa dla Jacka Nawrockiego.
Nieszczęśliwie piłka po obronie Pauliny Maj-Erwardt trafiła w Gabrielę Polańską i spadła na boisko...
Lecz chwilę później nasza atakująca zatrzymana przez podwójny blok.
Kolejny punkt dla Polek zdobyty serwisem! Katarzyna Skowrońska-Dolata agresywną zagrywką zaskoczyła Valerie Courtois.
I znów Jagieło z IV strefy. Jak na razie najskuteczniejsza po naszej stronie.
Pierwszy skończony atak przez Lise van Hecke w tym spotkaniu. Trafiła po skosie z prawej flanki.
Aleksandra Jagieło sprytnie obija belgijski blok.
Jest punkt zdobyty zagrywką przez Annę Werblińską!
Techniczny float Frauke Dirickx sprawia nam ogromne kłopoty.
Niemoc Biało-Czerwonych w ataku. Jacek Nawrocki prosi o przerwę.
Charlotte Leys uderza nie do obrony z lewego skrzydła.
Charlotte Leys pocelowana zagrywką przez Izabelę Bełcik!
Skuteczny atak z obejścia jak zwykle żywiołowej Freyi Aelbrecht.
Świetna seria na zagrywce Els Vandesteene. W ostatniej akcji nasze siatkarki zostały w blokach i nie zdążyły do przyjęcia.
Nieskuteczna Lise van Hecke. Najpierw zerwany atak, później zagrywka w aut.
Ponownie Jagieło w roli głównej. Lekki, ale skuteczny plas w środek boiska.
Aleksandra Jagieło skutecznie po rękach belgijskich blokujących.
Atak Anny Werblińskiej z prawego skrzydła daje nam pierwszy punkt.
W pierwszej akcji zablokowana Katarzyna Skowrońska-Dolata.
Wyjściowe szóstki: Belgia: Dirickx, Heyrman, Leys, Aelbrecht, van Hecke, Vandesteene, Courtois (libero) Polska: Werblińska, Bełcik, Polańska, Pycia, Jagieło, Skowrońska-Dolata, Maj-Erwardt (libero).
Eldar Aliyev i Karin Zahorcova poprowadzą ten mecz.
Dodajmy tylko, że Polki przegrały wczoraj bo bardzo zaciętym meczu z Rosjankami 2:3. Belgijki miały wolne i dziś rozgrywają swoje pierwsze spotkanie w Ankarze.
Zakończyła się już rozgrzewka obu drużyn, czas na hymny.
W ostatnich latach Belgijki były niewygodnymi rywalkami dla Biało-Czerwonych. Z pięciu ostatnich meczów z "Żółtymi Tygrysicami" Polki wygrały tylko jeden.
Niestety dziś nie zagra Joanna Wołosz. Rozgrywająca reprezentacji Polski doznała kontuzji we wczorajszym meczu z Rosjankami.
Wczoraj 21. urodziny obchodziła atakująca reprezentacji Belgii, Kaja Grobelna. Jak sama przyznała, najlepszym prezentem byłby awans na igrzyska do Rio.
Przed meczem na swoim fanpage'u na facebooku Anna Werblińska prosiła kibiców o trzymanie kciuków
Dziś Polki zmierzą się z reprezentacją Belgii.
Witamy serdecznie w relacji na żywo z drugiego meczu reprezentacji Polski na turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich, który odbywa się w Ankarze.