Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Za chwilę na WP SportoweFakty relacja z tego spotkania.
W piątek odbędzie się trzecie spotkanie obu drużyn również w Rzeszowie. Początek o godz. 16:00.
Weronika Fojucik kończy mecz! Pałac wygrywa w Rzeszowie 3:0!
Pojedynczy blok Krzywickiej na Kapturskiej. Piłka meczowa dla Pałacu.
Natalia Misiuna popełnia prosty błąd. Piłka setowa dla Developresu.
Joanna Kuligowska przedziera się przez blok Developresu. Pałac coraz bliżej wygranej bez straty seta.
Fantastyczna akcja bydgoszczanek! Justyna Raczyńska przebiła piłkę na drugą stronę wprost w Pleśnierowicz. Ta od razu wystawiła ją do skrzydła do Kuligowskiej. Skrzydłowa miała podwójny blok przed sobą, więc odegrała piłkę na środek. Tam potężnie zbiła Natalia Misiuna. Publiczność w Rzeszowie brawami nagrodziła akcję przyjezdnych.
Świetna obrona Weroniki Fojucik. Developres miał kontrę, ale to Pałac ją wykorzystał.
Punktowa zagrywka Weroniki Fojucik. O przerwę prosi trener Developresu.
Magdalena Hawryła zablokowana na środku.
Weronika Fojucik atakuje w aut. Bydgoszczanki ruszyły z protestami do sędziego, ale decyzja bez zmian. Drugi timeout.
Magda Jagodzińska przedziera się przez blok Pałacanek.
Weronika Fojucik zmienia Maternię. Tym razem Grabowski nie korzysta z usług Dominiki Minicz.
Justyna Raczyńska przerywa serię rywalek. Zacięta trzecia partia.
Joanna Kuligowska nadal trzyma grę przyjezdnych. Topnieje przewaga Developresu.
Najdłuższa akcja spotkania dla rzeszowianek - Skiba blokuje Misiunę.
Agata Skiba wykorzystuje bezpańską piłkę na siatce. Przerwa techniczna na Podpromiu.
Justyna Raczyńska dała niezłą zmianę w szeregach Developresu.
Punktuje zagrywką Ewa Cabajewska.
Jagoda Maternia nie radzi sobie na początku trzeciej partii. Czas dla Grabowskiego.
Joanna Kapturska nie kończy ataku, a w kontrze skuteczna jest Joanna Kuligowska. Fantastyczna końcówka w wykonaniu przyjmującej Pałacu. Bydgoszczanki prowadzą w stolicy Podkarpacia już 2:0. Za chwilę trzecia partia.
Natalia Misiuna daje kolejnego setbola Pałacowi.
Justyna Raczyńska doprowadza do remisu.
Pałac Bydgoszcz ma piłkę setową! Kuligowska obija blok Developresu. Czas dla gospodyń.
Agata Skiba obija blok rywalek. Tym razem przerwa dla Grabowskiego.
Przechodząca piłka po zagrywce Materni i łatwe "oczko" dla Pałacu. Czas dla Skroka.
Joanna Kapturska pewnie uderza z prawego skrzydła.
Ewelina Krzywicka znów zatrzymana blokiem. W kolejnej akcji myli się Natalia Misiuna. Rzeszowianki odwracają losy drugiej partii.
Dominika Minicz zablokowana w pierwszej akcji po wejściu. Po chwili w aut atakuje nieomylna jak dotąd Krzywicka. Pierwszy czas w tym meczu dla trenera przyjezdnych.
Jagoda Maternia tym razem zbija w aut. Adam Grabowski szybko reaguje, na boisku zamiast atakującej wchodzi Dominika Minicz.
Jagoda Maternia punktuje w ataku. Pałac wygrywa w Rzeszowie niemal wszystkie długie akcje.
Joanna Kuligowska nie kończy akcji, w kontrze udanie zbija Joanna Kapturska.
Ewa Śliwińska zablokowana. Przyjmującą zmienia Raczyńska. Pałac blisko wygrania drugiej partii.
Natalia Misiuna jeszcze raz skutecznie ze środka.
Pałac Bydgoszcz ma bardzo dobre przyjęcie i Marlena Pleśnierowicz może swobodnie kreować grę. Developres gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości.
Ewelina Krzywicka jest do tej pory liderką Pałacu.
Kolejny raz źle atakuje Magda Jagodzińska. Zmienia ją Joanna Kapturska.
Natalia Misiuna zablokowana po ataku z obejścia.
Ewelina Krzywicka kiwa za blok rzeszowianek. Przerwa techniczna.
Natalia Misiuna ze środka. Pałac znacznie lepszy w tym fragmencie meczu.
Jagoda Maternia zatrzymuje Skibę.
Ewelina Krzywicka atakuje blok-aut.
Marta Ziółkowska nie do zatrzymania na środku.
Jagoda Maternia kończy pierwszą akcję drugiej partii.
Bardzo dobrze grająca Ewelina Krzywicka kończy pierwszego seta. Pałac prowadzi w Rzeszowie 1:0.
Atak po bloku Krzywickiej daje setbole bydgoszczankom.
Fatalnie przyjmują rzeszowianki. Jacek Skrok nie ma już przerw, więc próbuje wybić rywalki z rytmu zmianą Katarzyny Warzochy za Otasević.
Ewa Śliwińska atakuje w taśmę. Wściekły Jacek Skrok na swoje podopieczne. - Co jest do cholery! - niesie się po Hali Podpromie głos szkoleniowca gospodyń.
Długa wymiana dla bydgoszczanek, daleko poza boisko uderza Magda Jagodzińska. Drugi czas dla gospodyń.
Marta Ziółkowska przedziera się przez blok Otasević.
Totalna zapaść gry Developresu. Joanna Kuligowska bez trudu wykańcza kontrę.
Marlena Pleśnierowicz z kolejną punktową zagrywką, tym razem nie przyjmuje Skiba. Przyjmującą Developresu zmienia Justyna Raczyńska.
Dwa błędy w przyjęciu Developresu SkyRes Rzeszów po serwisach Marleny Pleśnierowicz. Pierwszy czas w tym meczu dla Jacka Skroka.
Rzeszowianki nie kończą swoich akcji, a w kontrze skutecznie Marta Ziółkowska.
Najpierw punktuje zagrywką Agata Skiba, a potem po autowym ataku Śliwińskiej w siatkę wpadają przyjezdne. Drugi timeout.
Agata Skiba radzi sobie na pojedynczym bloku.
Kolejny błąd bydgoszczanek, tym razem nieczysto odbija piłkę Marlena Pleśnierowicz.
Ogromna liczba zepsutych zagrywek w pierwszym secie z obu stron.
Ewelina Krzywicka uderza po bloku rzeszowianek. Gra toczy się punkt za punkt.
Magda Jagodzińska atakiem po skosie daje ósmy punkt swojej drużynie. Przerwa techniczna.
Ewa Śliwińska blokuje Misiunę. Developres łapie wiatr w żagle.
Agata Skiba zaskoczyła zagrywką Krzywicką.
Ewelina Krzywicka zbija po bloku rzeszowianek. Pałacanki pewniejsze w pierwszych akcjach.
Na początku meczu problemy w ataku ma Magda Jagodzińska.
Szóstki: Developres SkyRes: Cabajewska, Skiba, Hawryła, Jagodzińska, Śliwińska, Otasević, Borek (libero) Pałac: Ziółkowska, Misiuna, Krzywicka, Kuligowska, Pleśnierowicz, Maternia, Nowakowska (libero)
W ekipie Jacka Skroka zabraknie dzisiaj środkowej, Dominiki Nowakowskiej. Pałac Bydgoszcz w Rzeszowie wystąpi bez rozgrywającej, Pauliny Bałdygi.
Rozpoczynamy relację na żywo z drugiego meczu fazy play-off 9-12 Orlen Ligi, w którym Developres SkyRes Rzeszów zagra z Pałacem Bydgoszcz.