Andrzej Stękała z legendami. Rozpoznasz je wszystkie?

Andrzej Stękała w sezonie 2022/23 nie łapał się do składu na Puchar Świata - aż do Planicy. Polski skoczek zakończył występy fotką - jak sam napisał - z legendami.

DP
Andrzej Stękała Instagram / Na zdjęciu: Andrzej Stękała
Andrzej Stękała punkty zdobywał w tym roku głównie w Pucharze Kontynentalnym. Najlepszy występ zanotował w Klingenthal, gdzie zajął 9. miejsce. W sumie punktował dwadzieścia razy i w klasyfikacji końcowej był 25.

Być może uplasowałby się nieco wyżej, gdyby nie fakt, że został powołany do drużyny na zawody w Planicy. Niestety nie udało mu się zapunktować i w konkursie lotów na mamucie zajął ostatecznie 40. miejsce.

Miał jednak okazję świętować weekend wieńczący sezon w znakomitym towarzystwie. Na Instagramie zamieścił fotkę z Simonem Ammannem, ale także są na niej legendarny Noriaki Kasai oraz... Stefan Hula.

Przypomnijmy, że Hula kilka tygodni temu postanowił oficjalnie zakończyć sportową karierę. Polski skoczek w tym sezonie, podobnie jak Stękała, startował głównie w zawodach Pucharu Kontynentalnego.

Czytaj też: W końcu powiedział to głośno. "Chodzi o pieniądze" Piękny gest skoczków dla Marty Kubackiej ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak się bawili argentyńscy piłkarze. Był tam też Messi

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)