Hula miał chwilę wolnego. Pokazał, jak spędza czas z rodziną

Stefan Hula zakończył już sportową karierę, ale nie porzucił skoków narciarskich. Jest asystentem w kadrze kobiet. Każdą wolną chwilę spędza z rodziną. W sieci pokazał, jak spędza czas z najbliższymi.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Stefan Hula Materiały prasowe / PZN / Na zdjęciu: Stefan Hula
Jeszcze w trakcie zeszłego sezonu Stefan Hula ogłosił, że kończy profesjonalną karierę. Były już skoczek osiągnął wiele sukcesów, a najcenniejszym jest brązowy medal igrzysk olimpijskich Pjongczang 2018 w konkursie drużynowym. Indywidualnie Polak też był bliski medalu, ale ostatecznie skończył rywalizację na 5. miejscu.

Hula po zakończeniu kariery nadal pozostał przy skokach narciarskich. Jest asystentem w kadrze kobiet, którą prowadzi Austriak Harald Rodlauer. To Hula na co dzień jest z naszymi zawodniczkami i realizuje zalecenia bardziej doświadczonego szkoleniowca.

Jednak wtedy, gdy ma wolny czas, to spędza go z rodziną. Były już skoczek narciarski opublikował w mediach społecznościowych fotografię ze wspólnego wypadu w góry z najbliższymi.

Wycieczka odbyła się w Szczyrku, gdzie kadra kobiet przygotowuje się do sezonu. Huli towarzyszyła żona Marcelina Hula oraz córka Milena. Zdjęcia można zobaczyć poniżej.

Czytaj także:
Białorusin chce zmienić obywatelstwo. No i okazuje się, że ma problem
Są nowe wiadomości o zdrowiu Marty Kubackiej

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękna partnerka Arkadiusza Milika zakończyła pewien etap


Oglądaj skoki narciarskie w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×