Zaskoczeni? Taka jest różnica wieku między Tajnerem i jego żoną

W 2019 roku Apoloniusz Tajner wziął ślub z Izabelą Podolec. Były trener Adama Małysza miał wtedy już 65 lat. Jego partnerka jest od niego dużo młodsza. Nie zgadniecie, jaka dzieli ich różnica wieku.

ŁW
Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner Newspix / Piotr Kucza / Na zdjęciu: Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner
Związek z Izabelą Podolec, to dla Apoloniusz Tajner drugie małżeństwo. Pierwsze zawarł w 1974 roku z Aleksandrą, którą poznał podczas nauki w szkole średniej. Z tego związku ma dwójkę dorosłych dzieci: syna Tomisława i córkę Dominikę.

Izabelę poślubił w 2019 roku. Obecna żona byłego trenera Adama Małysza jest od niego dużo młodsza. Para doczekała się narodzin synka Leopolda, który ma już cztery latka. Tajner, który niedawno został wybrany posłem na Sejm X kadencji, każdą wolną chwilkę spędza ze swoją najmłodszą pociechą.

Niewiele osób jednak wie, jak duża jest różnica wieku pomiędzy małżonkami. To jednak żaden sekret. Zakochanych dzieli bowiem aż 36 lat. Gdy poznali się w 2011 roku, Tajner miał 57 lat, a Podolec 21. Trzy lata później były prezes PZN rozwiódł się z żoną.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Izabela Podolec ma ma 33 lata, pochodzi z Jarosławia (woj. podkarpackie). Tajner, który w kwietniu skończył 69 lat, dla swojej wybranki wyprowadził się z Wisły, gdzie mieszkał z poprzednią żoną.

- Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora od razu. Trochę to trwało. Wszedł po prostu do mojego przedziału, ale ja nawet go nie poznałam, więc mój okrzyk był: "To pan?!". Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział, co odpowiedzieć, ja mówię: "Wiem, to ten aktor z Na Wspólnej". Autentycznie tak było - wyznała w 2018 r. w "Dzień Dobry TVN".

Tajner dużo młodszą partnerkę oficjalnie przedstawił skoczkom oraz osobom związanym z kadrą w sezonie 2013/14, a podczas Turnieju Czterech Skoczni para po raz pierwszy pokazała się publicznie.

Czytaj także:
"O Boże". Jest nagranie z przerażającego upadku
Thurnbichler podał skład na kolejny konkurs PŚ. Są zmiany?

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×