"Mężczyźni z paletkami". Świątek byłaby dumna z polskich skoczków

W niedzielę o godzinie 17:00 startuje kolejny w tym sezonie konkurs indywidualny w skokach narciarskich. Polski Związek Narciarski opublikował wideo z rozgrzewki naszych zawodników. Iga Świątek mogłaby być dumna.

MM
Polscy skoczkowie Instagram / PZN / Na zdjęciu: Polscy skoczkowie.
Trwa drugi weekend w tegorocznym sezonie pucharu świata w skokach narciarskich. Po pierwszym tygodniu zmagań w fińskiej Ruce, teraz czas na norweskie Lillehammer. W niedzielę czeka nas drugi konkurs. W sobotnich zawodach ponownie wygrał Stefan Kraft.

Jak przed każdymi zawodami tak i w niedzielę Polscy skoczkowie intensywnie rozgrzewali się przed zawodami. Tym razem przedstawiciele Polskiego Związku Narciarskiego postanowili opublikować wideo z tych ćwiczeń.

Na nim możemy ujrzeć jak nasi skoczkowie m.in. trenują odbijanie piłeczki dwoma rakietkami nad ustawionymi w rzędzie krzesłami. Osoba prowadząca instagramowy profil związku dodała opis nawiązujący do Igi Świątek.

- Mężczyźni z paletką? Iga Świątek byłaby dumna - czytamy.

W niedzielnym konkursie ujrzymy komplet Polaków, którzy zdołali przejść przez kwalifikacje. W klasyfikacji generalnej tego sezonu prowadzi z kompletem zwycięstw Stefan Kraft. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki zajmuje 24 miejsce.

Zobacz także:
Kontrolerzy byli bezlitośni. Plaga dyskwalifikacji w Lillehammer
"Totalna porażka". Były trener rozbity postawą polskich skoczków

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×