Skoki narciarskie. Puchar Świata w Lahti. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Franz Kirchmayr/SEPA.Media / Na zdjęciu: Piotr Żyła
Getty Images / Franz Kirchmayr/SEPA.Media / Na zdjęciu: Piotr Żyła
zdjęcie autora artykułu

W piątek odbędzie się konkurs Pucharu Świata w Lahti w skokach narciarskich. Sprawdź, gdzie możesz go obejrzeć w telewizji oraz w internecie.

[h2]

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Lahti. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2]

Początkowo w Lahti miały zostać rozegrane dwa konkursy Pucharu Świata - w sobotę drużynowy, a w niedzielę indywidualny. FIS postanowiło jednak zorganizować dodatkowe zawody w piątek - w zamian za odwołane zmagania w Szczyrku.

W stawce zobaczymy tradycyjnie 50 zawodników, a faworytem będzie lider Pucharu Świata, Stefan Kraft. Polacy postarają się włączyć do walki o miejsca w okolicach pierwszej dziesiątki, choć ta sztuka w sezonie 2023/24 nie wychodziła im zbyt często.

Początek konkursu zaplanowany został na godz. 17:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVN, Eurosport 1.

PŚ w Lahti w internecie. Stream online

Konkurs Pucharu Świata w Lahti zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP, a także w Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu nan - nan: 01.03.2024 (piątek), godz. 17:00. Transmisja TV: TVN, Eurosport 1. Stream online: Pilot WP, Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (0)