Skoki narciarskie. Letnie Grand Prix w Wiśle. Norwegowie wystąpią w drugim garniturze

Trzech reprezentantów Norwegii wystąpi w zbliżających się konkursach Letniego Grand Prix w Wiśle. Wśród podopiecznych Alexandra Stoeckla zabraknie liderów kadry.

PS
Robert Johansson Newspix / Michał Stańczyk / Na zdjęciu: Robert Johansson
Przed nami jedyne w tym sezonie konkursy Letniego Grand Prix. W najbliższy weekend Wisła będzie gościć najlepszych skoczków, ale wśród nich zabraknie liderów reprezentacji Norwegii. Ich występ od dłuższego czasu stał pod znakiem zapytania, bowiem w Norwegii obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla osób wracających z Polski (WIĘCEJ).

Ostatecznie - jak informuje portal skijumping.pl - do Wisły przyjedzie trener Alexander Stoeckl, a wraz z nim trzech podopiecznych - Anders Haare, Robin Pedersen oraz Sander Vossan Eriksen.


Na skoczni imienia Adama Małysza zabraknie więc takich gwiazd jak Robert Johansson, Johann Andre Forfang czy Daniel Andre Tande. Ci mają zostać w ojczyźnie i kontynuować przygotowania do Pucharu Świata 2020/21.

Według aktualnych doniesień z Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, na liście startowej Letniego Grand Prix w Wiśle znajdzie się 53 zawodników. Na piątek zaplanowane są treningi i kwalifikacje, a na sobotę i niedzielę konkursy indywidualne.

Czytaj także:
Skoki narciarskie. Maciej Kot zagubiony. "Nie pamiętam tak słabego lata"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Natalia Maliszewska zaręczyła się na Majorce


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy zamierzasz oglądać zawody Letniego Grand Prix w Wiśle?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×