Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

To zdjęcie wstrząsnęło kibicami! Nie uwierzysz, jak dziś wygląda rywal Adama Małysza

Uważano, że ma wielki potencjał, dzięki któremu może osiągać wielkie sukcesy. Ostatecznie, przez pozasportowe problemy, Primoz Peterka nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Dziś możemy zobaczyć, jak wygląda po latach. Nie do wiary, jak się zmienił.
Mateusz Domański
Mateusz Domański
Adam Małysz i Primoż Peterka w 2001 r Newspix / Jerzy Kleszcz / Na zdjęciu: Adam Małysz i Primoż Peterka w 2001 r.

Primoz Peterka powinien być dobrze znany polskim kibicom. To przecież jeden z rywali Adama Małysza. Słoweniec miał ogromny talent. Wierzono, że jest w stanie robić wielkie rzeczy. 

Swojego potencjału w pełni nie wykorzystał. W realizacji ambitnych celów, które stawiało przed nim wiele osób, przeszkodziły różne problemy pozasportowe.

"Kariera zawodnicza Primoza Peterki naznaczona była wzlotami i upadkami. Powód był zwykle ten sam - alkohol" - przypomina TVP Sport.

ZOBACZ WIDEO: Żal i smutek po porażce. Adam Małysz: Nie dziwię się, że Dawid był zawiedziony

Wszystko wskazuje na to, że te kłopoty zostały z nim po zakończeniu kariery. Ostatnio kibice mogli zobaczyć, jak obecnie wygląda. Peterka pojawił się bowiem po dłuższej nieobecności w jednym z programów telewizyjnych.

Jego obecny wizerunek szokuje. Niewiele zostało z perspektywicznego skoczka.

"Gościem sobotniego studia SLO2 był dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli, Primoz Peterka i… brak słów" - pisze na Twitterze Adam Bucholz z portalu skijumping.pl. Do tych słów dorzucił kadr z programu. Można dokładnie zobaczyć, jak wygląda Peterka.

W 2019 roku Peterkę przyłapano na kierowaniu samochodu pod wpływem alkoholu. TVP Sport przypomina, że to było już czwarte takie przewinienie byłego skoczka narciarskiego.

Problemów w jego życiu nie brakowało. Przeżywał już załamania nerwowe, a ponadto doświadczał różnych perturbacji rodzinnych.

Czytaj także:
> Rozbrajająca szczerość Piotra Żyły. Michal Doleżal: Cały on
> Dawid Kubacki zażartował z szaleństw Piotra Żyły. "Słuchaliśmy go, żeby nie musieć oglądać na Youtube"

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (5)
 • Adela Rozen Zgłoś komentarz
  A w wywiadzie powyżej Małysza z Pismakiem , obaj też "nieźle" wyglądają po przepitej nocy...
  • siber Zgłoś komentarz
   Tylko co to obchodzi kibiców jak wygląda Peterka ? Zajmowanie się ośmieszaniem , poniżaniem " chorych " , byłych sportowców nie należy chyba do "redaktorków ". A tak
   Czytaj całość
   robi pismak błazen Domański , który wypisuje takie pierdy!! Domański ,Czykiel ,Kubiak to trio pismaków clownow , którzy w głowie mają sieczkę i piszą tylko pierdoły .Domański walnij się w łeb !
   • EddiePpw Zgłoś komentarz
    Poniżyli ciężko chorego człowieka... Wiem, że on sam się na to zgodził ale w tym stanie ten facet nie jest zdolny do zrozumienia co się wokół niego dzieje. Dostał za to jakieś drobne
    Czytaj całość
    i pewnie jest zadowolony. Tak nie powinno być...
    • kiler 1 Zgłoś komentarz
     Chyba trochę wypił przez te lata....
     • Thorin Zgłoś komentarz
      łoo matko...
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×