KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki w karcie walk HIGH League 3

Alan Kwieciński wróci do klatki na HIGH League 3. "Alanik" po raz kolejny wyjaśni konflikt. Tym razem jego rywalem będzie ojciec Denisa Załęckiego - Dawid. Pojedynek odbędzie się jako trzyrundowy extrafight na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Alan Kwieciński Materiały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Alan Kwieciński
Dawid Załęcki po raz pierwszy zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Można być pewnym, że "Crazy" w starciu z "Alanikiem" da z siebie wszystko. Znając charakter jego syna, Denisa, musimy być gotowi na bardzo mocne uderzenia również w wykonaniu Dawida.

Alan Kwieciński do klatki High League wyjdzie po raz drugi. W lutym w Krakowie przegrał przez decyzję z Denisem Załęckim, a to starcie poprzedził gorący konflikt, który nie został jeszcze wyjaśniony. Tym razem gwiazdor Warsaw Shore zmierzy się z ojcem swojego konkurenta.

Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida - Denis "Bad Boy" Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn.

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Podczas pierwszej i drugiej edycji HIGH League wydarzenia na żywo w ERGO ARENIE i TAURON Arenie Kraków oglądał komplet widzów. Wszystko wskazuje na to, że również podczas trzeciej gali w hali zlokalizowanej na pograniczu Gdańska i Sopotu zasiądzie blisko dziesięć tysięcy widzów.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube'a, Marcin Dubiel. W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert "Robur WK" Orzechowski i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela "Lil Masti" Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. PPV już dostępne na HighLive.TV - w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert "Robur WK" Orzechowski vs Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika
Boks birmański: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis "Bad Boy" Załęcki vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
Ewa "Kleo" Brodnicka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan "Alanik" Kwieciński vs Dawid "Crazy" Załęcki
Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz "Tarzan" Leśniak vs Paweł "Scarface" Bomba
Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs Alan "Alan Człowieku" Godziński

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (1)
 • felek_bez_szelek Zgłoś komentarz
  zawsze myslalem ze jak ktos przegrywa walke za walką to odstawka. Nie pamiętam kiedy Alan wwygrał a co gale walczy :) nawet z Muranem amatorem przegral :)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×