"Jak dziadek to dziadek". Tomasz Adamek pochwalił się ważnym wydarzeniem

Tomasz Adamek zapowiedział, że jeszcze chce - mimo 46 lat - wrócić do ringu. I to już wkrótce. Oficjalnej informacji jednak jeszcze nie ma. Jest natomiast inna: "Góral" został dziadkiem!

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Tomasz Adamek pochwalił się, że został dziadkiem Facebook / Facebook/Tomasz Adamek / Tomasz Adamek pochwalił się, że został dziadkiem.
"Jak dziadek to dziadek" - Tomasz Adamek podpisał w social mediach zdjęcie, na którym trzyma dziecko (wpis "Górala" znajduje się na końcu artykułu - przyp. red.).

Polski pięściarz nie przekazał więcej informacji. Nie wiemy, która z dwóch córek urodziła. Czy 25-letnia Roksana, czy może 22-letnia Weronika? W 2021 na ślubnym kobiercu stanęła Roksana (TUTAJ znajdziesz zdjęcia pięknej córki Adamka >>) i można podejrzewać, że to właśnie ona jest teraz szczęśliwą mamą.

Adamek wielokrotnie podkreślał publicznie, że rodzina jest dla niego bardzo ważna. Od 26 lat tworzy z żoną - Dorotą - związek. Narodziny wnuczki/wnuka z pewnością go cieszy.

Pytanie tylko, czy nie wpłynie na przygotowania do kolejnej walki. Adamek kilka miesięcy temu zapowiedział, że mimo 46 lat zamierza znów wejść do ringu. Pomysł brutalnie skomentował Dariusz Michalczewski. "Pewnie nie ma kasy" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" (TUTAJ więcej szczegółów >>).

Jak na razie nie wiadomo, kiedy i z kim miałby walczyć "Góral". Mówiło się najpierw o lecie 2022, potem o jesieni. Ale nadal jest w tym temacie cisza medialna. Być może obowiązki dziadka jeszcze bardziej odsuną w bliżej nieokreśloną przyszłość ten zapowiadany pojedynek.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poznajesz ją? Nie nudzi się na sportowej emeryturze
Czy wierzysz, że Tomasz Adamek stoczy jeszcze zawodową walkę pięściarską?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×