Fame MMA 17. Gdzie oglądać galę? Transmisja, karta walk

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Amadeusz Roślik
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Amadeusz Roślik
zdjęcie autora artykułu

Już w piątek w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się gala Fame MMA 17. W karcie walk nie brakuje głośnych nazwisk. Transmisja z wydarzenia wyłącznie w systemie pay-per-view. Sprawdź, gdzie oglądać i kto pojawi się w oktagonie.

Fame MMA 17: "Ferrari" vs Łaszczyk. Gdzie oglądać? Czy będzie transmisja w TV?

Organizacja Fame MMA z przytupem wchodzi w 2023 roku. Podczas pierwszej w tym roku gali nie zabraknie głośnych nazwisk. W oktagonie pojawią się m.in. Sebastian Fabijański, Robert Karaś, Piotr Szeliga czy Amadeusz Roślik.

Ten ostatni wystąpi w walce wieczoru, w której jego przeciwnikiem będzie zawodowy bokser - Kamil Łaszczyk. Fame MMA 17 odbędzie się w piątek, 3 lutego o godz. 19:30 w krakowskiej Tauron Arenie. Z tego wydarzenia nie będzie transmisji w telewizji.

Fame MMA 17 w internecie. Gdzie znaleźć stream online?

Gala Fame MMA 17 do obejrzenia będzie wyłącznie w systemie pay-per-view, za pośrednictwem platformy famemma.tv (KLIKNIJ TUTAJ). Na widzów czekają dwa pakiety - BASIC za 34,99 zł i PREMIUM za 39,99 zł.

Początek gali Fame MMA 17: 3 lutego (piątek), godz. 19:30. Transmisja TV: brak, Stream online: famemma.tv (po wykupieniu pakietu).

Karta walk Fame MMA 17:

Walka wieczoru: Amadeusz "Ferrari" Roślik - Kamil "Szczurek" Łaszczyk Co-main event: Wacław "Wac Toja" Osiecki - Sebastian "Alterboy" Fabijański Cezary "Czarmagedon" Jóźwik - Tomasz "Gimper" Działowy Alan Kwieciński - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (K-1) Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron (w klatce rzymskiej) Filip "Filipek" Marcinek - Robert Karaś (K-1) Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - Piotr "Szeli" Szeliga (K-1) Mikołaj "Mixer" Magdziarz - Marcin "Rafonix" Krasucki Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - Wiktoria "Wiki" Jaroniewska

ZOBACZ WIDEO: Gorące komentarze w sieci po hicie KSW. Mamy odpowiedź Radka Paczuskiego

Czytaj także:"Spełnił się najgorszy scenariusz". Fame MMA przekazało złe wieściPochwalił się radosną nowiną tuż przed walką na gali FAME MMA

Źródło artykułu: WP SportoweFakty