Dramatyczne sceny po walce wieczoru na Fame MMA

Ogromnych emocji dostarczyła walka Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem w trakcie Fame MMA 17. Po pojedynku "Ferrari" nie był w stanie samodzielnie opuścić oktagonu. Został zniesiony na noszach, co uwieczniły kamery "Super Expressu".


Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Amadeusz Ferrari Roślik wyniesiony na noszach po walce z Kamilem Łaszczykiem Twitter / YouTube/Super Express / Amadeusz Ferrari Roślik wyniesiony na noszach po walce z Kamilem Łaszczykiem
Niesamowitą dramaturgię miała konfrontacja Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Skończyło się na tym, że "Ferrari" został obalony i zasypany gradem ciosów. Sędzia przerwał pojedynek na osiem sekund przed końcem, a zwycięzcą został Łaszczyk.

Po porażce Roślik nie był w stanie samodzielnie wrócić do szatni. "Ferrari" został wyniesiony z oktagonu na noszach, co uwieczniły kamery "Super Expressu". Takich obrazków nie zobaczyli ci, którzy oglądali transmisję z Fame MMA 17.

- Trudno przygotować się w półtora miesiąca. To jednak jest inny sport niż boks. Myślę, że wygrałem charakterem - mówił po walce Kamil Łaszczyk w rozmowie z Kanałem Sportowym.

Jego słowom przysłuchiwał się Mateusz Borek. - Często to jest paradoks, że sportowiec, trafiając do innej dziedziny - nie wiem dlaczego - ale stara się koncentrować bardziej na nowych elementach niż na tym, co jest jego sportem bazowym i największą bronią - analizował promotor Łaszczyka.

- Bawiłem się dobrze, ale to było chore. To było "sick", jak mówią Amerykanie - podkreślił za pośrednictwem Kanału Sportowego.

Czytaj także: > Z dużej chmury mały deszcz. Paweł Jóźwiak miał już dośćNiewiarygodne tempo w klatce. Robert Karaś zadebiutował na gali Fame
ZOBACZ WIDEO: Gorące komentarze w sieci po hicie KSW. Mamy odpowiedź Radka Paczuskiego
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×