Legenda Manchesteru United zapowiedziała... trasę koncertową

Eric Cantona jest bez wątpienia człowiekiem wielu talentów. Ikona Manchesteru United skupiła się teraz na branży muzycznej i wydała singiel, zapowiadający jego pierwszą trasę koncertową.

MB
Eric Cantona Getty Images / Pedro Fiuza/NurPhoto / Na zdjęciu: Eric Cantona
Eric Cantona dowiódł, że bardzo dobrze radzi sobie także poza boiskiem. Legenda "Czerwonych Diabłów" w piątek wydała swoją pierwszą piosenkę zatytułowaną "The Friends We Lost", czyli w tłumaczeniu na język polski "Przyjaciele, których straciliśmy".

Singiel jest zapowiedzią jesiennej trasy koncertowej, która rozpocznie się w jego ukochanym Manchesterze. Tour ma obejmować Wielką Brytanię oraz Irlandię.

Przypomnijmy, że gwiazda Premier League zakończyła sportową karierę w 1997 roku, a następnie przerzuciła się na... aktorstwo. Jego debiutem był występ u boku Cate Blanchett w filmie "Elizabeth".

Teraz numerem jeden ma być jednak branża muzyczna. "Król" każdą wolną chwilę spędza na pisaniu nowych utworów i szlifowaniu swoich wokalnych umiejętności. Premierowy album Erica Cantony ma zostać wydany w przyszłym roku.

Czytaj także:
Potężny skandal! Przez głupotę kibica nie wrócą do elity
Nowe zeznania ws. Daniego Alvesa. Kuzynka ofiary zabrała głos

ZOBACZ WIDEO: Feta i kompromitacja w Monachium, "Lewy" talizmanem Barcy i powołania do kadry - Z Pierwszej Piłki #40
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×