Najman odwiedził Fonfarę w USA. Pokazał, co mu przywiózł

Podczas premierowej gali Clout MMA, nowej organizacji freak fightów w Polsce, walką wieczoru było starcie Marcina Najmana i Andrzeja Fonfrary. Po miesiącu od walki obaj zawodnicy znowu się spotkali.

MM
Marcin Najman (z lewej) i Andrzej Fonfara Facebook / Marcin Najman / Na zdjęciu: Marcin Najman (z lewej) i Andrzej Fonfara.
Niespełna miesiąc temu, 5 sierpnia w hali COS Torwar w Warszawie, odbyła się premierowa gala nowej federacji freak fightów Clout MMA. Fani obejrzeli łącznie 13 walk. Jednym z głośniejszych starć był pojedynek Marcina Najmana i Andrzeja Fonfary.

Cały konflikt obu zawodników rozpoczął się w 2020 roku, gdy Najman był gościem programu Kanału Sportowego, a Fonfara zadzwonił do studia i słownie zaatakował "El Testosterona".

Napięcie między zawodnikami eskalowało z roku na rok, aż w końcu 5 sierpnia 2023 roku zmierzyli się w oktagonie Clout MMA.

Bezapelacyjnie w pierwszej rundzie wygrał Fonfara, który nie dał żadnych szans Najmanowi. Przed walką obaj panowie ustalili, że jeżeli "Polish Prince" pokona Najmana to ten odda mu jego pas mistrza Europy federacji WKU.

ZOBACZ WIDEO: Wielkie zamieszanie przed galą Clout MMA. Co z walką Załęcki - Omielańczuk?

Po miesiącu od gali Marcin Najman udał się na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Korzystając z okazji wizyty w tym kraju "El Testosteron" postanowił odwiedzić Andrzeja Fonfarę, który na stałe mieszka w USA. Najman przekazał Fonfarze nietypową replikę pasa WKU.

Gala Clout MMA 2 zaplanowana jest na 28 października. Wtedy nowopowstała federacja przybędzie do Orlen Areny w Płocku. Póki co niewiele jeszcze wiemy na temat karty walk. Jedną z zapowiedzi było starcie Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem, jednak do tego pojedynku nie dojdzie.

Zobacz także:
Fabijański przemówił po kompromitacji na Fame MMA
Makabryczna kontuzja. Rywal nie mógł patrzeć, odwrócił wzrok [WIDEO]

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×