Gwiazdor TTV bez ogródek o Fabijańskim

Sebastian Fabijański przegrał na gali Fame MMA 19 z Filipem Marcinkiem. Występ aktora w klatce obserwował Krzysztof Radzikowski i nie zostawił na nim suchej nitki.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Sebastian Fabijański (z lewej) i Krzysztof Radzikowski (z prawej) Instagram / Na zdjęciu: Sebastian Fabijański (z lewej) i Krzysztof Radzikowski (z prawej)
To była błyskawiczna porażka. Sebastian Fabijański na gali Fame MMA 19 wytrzymał zaledwie 47 sekund. Filip Marcinek od pierwszego gongu rzucił się na rywala i zanotował łatwe zwycięstwo. Rywal dodatkowo doznał bardzo poważnej kontuzji.

Aktor opuścił klatkę na noszach. Podczas walki doznał urazu kolana. Dla 36-latka była to druga porażka w drugiej walce. Swoje jednak zarobił, bo według nieoficjalnych informacji za porażkę z "Filipkiem" zgarnął ponad pół miliona złotych.

Na Fabijańskiego spadła ogromna krytyka. Teraz na temat jego walki wypowiedział się Krzysztof Radzikowski. Strongman znany m.in. z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" (emitowany w TTV), tak podsumował aktora.

- Ty mówisz, że ten Fabijański się nie nadaje. Bo ten Fabijański to się nadaje właśnie, jak jest Fame MMA nazwa, to on jest FAME. Ci celebryci, którzy tam biorą udział, trenują. A on po prostu tam idzie tak z ulicy - przyznał na kanale "Strong Ekipa".

Radzikowski także miał okazję sprawdzić się w mieszanych sztukach walki. W 2021 roku przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów na punkty z Piotrem Piechowiakiem.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Przeszli od słów do czynów. Ochrona musiała reagować
Rozbił Fabijańskiego i ma kolejny cel. Sensacyjne nazwisko >> Fabijański przemówił po kompromitacji na Fame MMA >>

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Czy Sebastian Fabijański nadaje się do walk MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×