Tanio nie jest. Tyle kosztuje doba w hotelu polskich siatkarzy

W ekskluzywnym hotelu w Rzymie przebywają polscy siatkarze, którzy biorą udział w mistrzostwach Europy. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za jednodniowy pobyt w tym miejscu.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Hotel Mercure Roma West / reprezentanci Polski Materiały prasowe / CEV / Mercure Roma West/Instagram / Hotel Mercure Roma West / reprezentanci Polski
W dniach 28 sierpnia - 16 września rozgrywane są mistrzostwa Europy w siatkówce, których gospodarzami są cztery kraje: Macedonia Północna, Bułgaria, Izrael i Włochy. Końcowa faza turnieju rozgrywana jest już wyłącznie w Rzymie.

W tym też miejscu na co dzień stacjonuje reprezentacja Polski. Warunki, z jakimi mają do czynienia Biało-Czerwoni, robią wrażenie.

Jak czytamy na stronie Booking.com, wewnątrz hotelu Mercure Roma West znajduje się centrum odnowy biologicznej, a w nim miejsce z hydromasażem. Ponadto do dyspozycji gości jest siłownia z basenem, sauną i łaźnią turecką.

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: Jak wyglądają w kadrze nostalgiczne momenty? Zobacz drogę Polaków do półfinału ME

Dla tych, którzy chcieliby zarezerwować pokój hotelu Mercure Roma West nie mamy dobrych wieści. Ceny do najniższych nie należą. Jak czytamy na Booking.com, doba w tym lokum to koszt rzędu 750-800 złotych. W cenie wliczony jest wyłącznie nocleg. Oferty ze śniadaniem są nieco droższe (o ok. 100 złotych).

Dodajmy, że hotel ten mieści się w odległości 15 kilometrów od centrum Rzymu.

Reprezentacja Polski już w niedzielę rozegra ostatni mecz na mistrzostwa Europy. Finałowe spotkanie z Włochami rozpocznie się o godzinie 21:00.

Zobacz także:
Finał ME będzie dla nas wyjątkowy
Są w finale, ale grzmi ws. Polaków

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×