"Spodenki, które na niego nie pasowały". Tylko spójrz, co przytrafiło się Grabarze

W meczu Ligi Mistrzów FC Kopenhaga - Manchester United Kamil Grabara puścił trzy gole. Miał też problemy ze... spodenkami. Polak po wszystkim mógł jednak się uśmiechnąć, bo pomimo tego wszystkiego jego zespół i tak sprawił niespodziankę.

Krzysztof Kaczmarczyk
Kamil Grabara w akcji podczas meczu Ligi Mistrzów Getty Images / Nick Potts / Kamil Grabara w akcji podczas meczu Ligi Mistrzów
Działo się w Kopenhadze w środowy wieczór z piłkarską Ligą Mistrzów. Siedem goli, czerwona kartka, dwa rzuty karne i sensacyjne rozstrzygnięcie.

Więcej o tym spotkaniu przeczytasz tutaj -->> Zwariowany mecz Ligi Mistrzów z Kamilem Grabarą w akcji

Pośrodku tego wszystkiego reprezentant Polski, Kamil Grabara. Bramkarz FC Kopenhagi już w trzeciej minucie musiał wyciągać piłkę z siatki.

24-latek problemy miał jednak nie tylko z zawodnikami Manchesteru United, ale także z własnym strojem. Konkretnie ze spodenkami.

"Gwoli wyjaśnienia. Manchester United przegrał z drużyną, której bramkarz nosił masywną niebieską maskę i spodenki, które na niego nie pasowały" - napisano na profilu "Project Football" na platformie X (dawniej Twitter), gdzie pokazano wymowne zdjęcie Grabary (zobaczysz je na końcu materiału).

Drwiny z Grabary to jedno, ale na koniec dnia to Polak mógł uśmiechać się szeroko. Jego drużyna pokonała "Czerwone Diabły" 4:3, a decydujące gole Duńczycy zdobyli odpowiednio w 83. i 87. minucie spotkania.

Taka sytuacja sprawiła, że Manchester United spadł na ostatnie miejsce w grupie A Ligi Mistrzów. Do drugiej Kopenhagi traci "oczko", a do końca pozostały dwie serie meczów.