Tajemnicza kobieta u boku Lewandowskiej. Kim ona jest?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciach: Anna Lewandowska
Instagram / / Na zdjęciach: Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska wrzuciła na swoim Instagramie zdjęcie z pewną kobietą. Wydaje się, że partnerka napastnika FC Barcelony wzięła pod swoje skrzydła jedną z bizneswoman mieszkającą w stolicy Katalonii.

W tym artykule dowiesz się o:

Anna Lewandowska żyje sportem, co pokazuje w mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się zdjęciami z treningu, który odbyła z byłym zawodnikiem UFC Yanem Cabralem. "Każda aktywność dobra na rozładowanie emocji!" - pisała.

Żona napastnika FC Barcelony pamięta jednak, że jej głównym zajęciem jest przede wszystkim prowadzenie treningów fitness. Wygląda na to, iż sportsmenka ma pod swoimi skrzydłami nową podopieczną - Isą.

Isa jest pochodzącą z Finlandii bizneswoman, która obecnie mieszka w Barcelonie. Mimo wykonywanego zawodu kobieta stara się prowadzić aktywny tryb życia.

"Poza pracą interesuję się biohackingiem, fitnessem i tańcem towarzyskim" - napisała na jednym z serwisów społecznościowych.

Anna Lewandowska opublikowała we wtorek zdjęcie z Isą. "Wyzwanie zaakceptowane" - skomentowała Polka. "Wyglądam na pokonaną" - dodała z uśmiechem fińska bizneswoman.

Zobacz też: Burza po słowach Ukrainki. Jest oświadczenie Zaskoczenie. Leon pokazał, co zastał w hotelowym pokoju

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
Lucyferek
5.12.2023
Zgłoś do moderacji
9
0
Odpowiedz
To jest sportowa wiadomość ? Drewniakowa Pańcia z nową psiapsiółką