Nowy etap w życiu Marcina Możdżonka. "Darz Bór!"

Marcin Możdżonek otrzymał ważną funkcję w Polskim Związku Łowieckim. Były siatkarz pochwalił się tym na Instagramie. "Zrobię wszystko, aby spełnić pokładane we mnie oczekiwania!" - pisze mistrz świata.

AD
Marcin Możdżonek Instagram / Marcin Możdżonek / Na zdjęciu: Marcin Możdżonek
Jeszcze kilka lat temu Marcin Możdżonek był jednym z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów Polski. Środkowy mierzy 212 centymetrów wzrostu i był prawdziwym postrachem dla atakujących rywali. Popularny "Możdżon" był znany ze swojego zabójczego bloku.

Zawodnik przez 10 lat występował w reprezentacji Polski i ma na swoim koncie 242 mecze w kadrze. Zdobył mistrzostwo świata, Europy, a ma na koncie także złoto Ligi Światowej. Karierę zakończył w 2020 roku i od tego czasu jest ekspertem m.in. TVP Sport, gdzie w studiu ocenia popisy naszych kadrowiczów.

Wiadomo było, że jednym z zainteresowań Możdżonka jest myślistwo. Były siatkarz otrzymał bardzo ważne zadanie w Polskim Związku Łowieckim, czym pochwalił się na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zrobił to na siedząco. Po prostu magia

"Bardzo dziękuję za zaufanie i wybranie mnie na to zaszczytne stanowisko jakim jest funkcja prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej Polskiego Związku Łowieckiego! Zrobię wszystko, aby spełnić pokładane we mnie oczekiwania!" - pisze były siatkarz we wpisie na Instagramie.

"Pracy jest bardzo dużo i będę robić wszystko, żeby cała myśliwska Polska chciała się zaangażować we wspólne wprowadzanie zmian w naszym środowisku! Darz Bór!" - dodaje.

Czytaj więcej:
"Pozew cywilny". Nie ma wątpliwości po słowach Kaczyńskiego

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×