"Złodzieju". Zaskakujący wpis byłego dyrektora TVP Sport

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Marek Szkolnikowski
Materiały prasowe / / Marek Szkolnikowski
zdjęcie autora artykułu

Marek Szkolnikowski od sierpnia 2023 roku nie jest dyrektorem TVP Sport, ale nie pozwala o sobie zapomnieć. Wszystko za sprawą aktywności w mediach społecznościowych. Tam były pracownik Telewizji Publicznej wspomniał o przykrym incydencie.

W tym artykule dowiesz się o:

"Złodzieju" - takimi słowami Marek Szkolnikowski rozpoczął najnowszy wpis w mediach społecznościowych. W nim były dyrektor TVP Sport ujawnił, że padł ofiarą kradzieży. Nieznany sprawca zabrał z jego samochodu "buty piłkarskie, okulary, torbę z rękawicami bokserskimi, ładowarkę i pilota do bramy u mojej mamy".

"Kij ci w oko i niech żona (lub mąż) urodzi ci jeża" - dodał w swoim wpisie Szkolnikowski, dzieląc się z internautami smutnym przeżyciem. Użytkownicy serwisu X (dawniej Twitter) od razu pospieszyli z pocieszaniem byłego pracownika Telewizji Publicznej.

"Mam nadzieję, że wszystko się odnajdzie, a złodzieja dosięgnie sprawiedliwość..." - napisał jeden z internautów.

ZOBACZ WIDEO: Minorowe nastroje w Barcelonie. Jaka pozycja Xaviego? Raport przed El Clasico!

Przypomnijmy, że Marek Szkolnikowski był związany z Telewizją Publiczną od 2007 roku. Jest menadżerem sportu i dziennikarzem. W lutym 2017 roku awansował na stanowisko wicedyrektora w TVP Sport. Kilka miesięcy później objął stanowisko dyrektora, zastępując w tej roli legendę publicznego nadawcy - Włodzimierza Szaranowicza.

W sierpniu ubiegłego roku Szkolnikowski poinformował o rezygnacji ze stanowiska dyrektora TVP Sport, a kilka tygodni później okazało się, że całkowicie odchodzi z firmy. "Nie ukrywam, że przeszedłem tę grę. Nie interesuje mnie dalsze nabijanie xp i przechodzenie misji pobocznych, to nie w moim stylu. Rozbiłem bank i czas na nowe wyzwania" - tak tłumaczył swoją decyzję.

Obecnie szefem TVP Sport jest Jakub Kwiatkowski.

Czytaj także: - Goncalo Feio nie myśli o wyścigu żółwi. "Nie mamy nic do stracenia" - Były reprezentant Polski nie wytrzymał nerwowo. Ostro

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (4)
avatar
bullet79
20.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Musiał się pochwalić..że gra w tenisa  Dyrektor sromotny od spraw nieistotnych  
avatar
bleszek
20.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
To naprawdę napisał ktoś kto sprawował funkcję dyrektora ? Gratuluje poziomu wypowiedzi .  
avatar
bleszek
20.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
To naprawdę napisał ktoś kto sprawował funkcję dyrektora ? Gratuluje poziomu wypowiedzi .  
avatar
ggdd
20.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
ŁK to ty, pismaku Łukaszu Kuczera?