Zdradziła plan na podróż poślubną. "W przyszłym roku"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/nataliaakaczmarek/ / Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
Instagram / instagram.com/nataliaakaczmarek/ / Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
zdjęcie autora artykułu

Najbliższe miesiące będą wyjątkowe dla Natalii Kaczmarek i Konrada Bukowieckiego. Para ma już nie tylko datę ślubu, ale także plany na miesiąc miodowy. O szczegółach podróży poślubnej biegaczka opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

W tym artykule dowiesz się o:

Natalia Kaczmarek i Konad Bukowiecki w szczęśliwym związku są już od kilku dobrych lat. Efektem ich wspólnej miłości jest ślub.

Ten odbędzie się po igrzyskach olimpijskich, w których para najprawdopodobniej weźmie udział. Małżeństwem staną się we wrześniu 2024 roku (więcej o tym przeczytasz pod TYM LINKIEM).

Para ma już też plan na podróż poślubną. Ta odbędzie się w 2025 roku. Wiadomo też, w którym kraju zakochani chcą świętować zawarcie związku małżeńskiego.

ZOBACZ WIDEO: Wcześniej o tym nie mówił. "Dałem jej pieniądze. Oszukała mnie"

- Mamy zaplanowaną wielką podróż samochodem z Konradem już w przyszłym roku po ślubie. Chcemy pojechać do Portugalii - powiedziała Natalia Kaczmarek w rozmowie z "Super Expressem".

Zanim jednak dojdzie do ślubu i miesiąca miodowego, parę czeka start (w przypadku Bukowieckiego najpierw eliminacje) we wspomnianych igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Te odbędą się w dniach 26 lipca - 11 sierpnia.

Dodajmy, że Kaczmarek ma już zapewnioną kwalifikację olimpijską w biegu na 400 m. Kobieta w swojej kolekcji ma już medale z igrzysk - w Tokio sięgnęła po złoto w sztafecie mieszanej i srebrno w sztafecie zwykłej 4x400 m.

Z kolei Bukowiecki o bilety do Paryża będzie walczyć w najbliższych miesiącach. Przypomnijmy, że kulomiot jest wicemistrzem Europy z 2018 roku.

Zobacz także: "Jak płachta na byka". Ma obawy przed finałem Pucharu Polski

Źródło artykułu: WP SportoweFakty