Zapozowała w samym bikini. To córka polskiego mistrza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / wadamek1 / Na zdjęciu: Weronika Adamek
Instagram / wadamek1 / Na zdjęciu: Weronika Adamek
zdjęcie autora artykułu

Weronika Adamek pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z pobytu na Filipinach. Widoki robią ogromne wrażenie.

W tym artykule dowiesz się o:

"Czas spędzony na wyspie" - napisała na instagramowym profilu Weronika Adamek, córka byłego zawodowego mistrza świata dwóch kategorii (junior ciężkiej i półciężkiej) w boksie Tomasza Adamka.

Na zamieszczonych zdjęciach (patrz poniżej) widać 23-latkę m.in. podczas relaksu na jednej z rajskich plaż na Filipinach (państwie wyspiarskim w południowo-wschodniej Azji na Oceanie Spokojnym).

Śliczna Adamek razem ze swoim ukochanym mężczyzną korzystali z kąpieli słonecznych i morskich na Sabang Beach w Puerto Princesa (na wyspie Palawan). "Modelka" pozowała przed obiektywem aparatu fotograficznego w gustownym bikini, które podkreślało jej kobiece atrybuty. Prezentowała się znakomicie.

Weronika jest młodszą córką Adamka, który w 2008 r. przeniósł się z rodziną do USA, gdzie zamieszkał w podnowojorskim Kearny w stanie New Jersey. Druga z córek słynnego polskiego pięściarza - Roksana - ma 26 lat.

Zobacz zdjęcia Adamek z Filipin (kolejne migawki po kliknięciu w strzałkę).

Zobacz: Jej tatę zna każdy. Ma teraz duże problemy To córka polskiej legendy. Pokazała zdjęcie z mamą

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poszła na plażę o 8 rano. Co za zdjęcia!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty