Amerykanin się przyznał. Komentator TVP naprawdę to powiedział

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Mateusz Slodkowski/Getty Images/ x.com/jlaskowskitvp / Na zdjęciu: Maxwell Holt (w ramce: Jacek Laskowski)
Getty Images / Mateusz Slodkowski/Getty Images/ x.com/jlaskowskitvp / Na zdjęciu: Maxwell Holt (w ramce: Jacek Laskowski)

W końcówce drugiego seta w meczu Polski z USA na IO Paryż 2024 Maxwell Holt przyznał się do popełnienia błędu. Jacek Laskowski tak to skomentował.

Reprezentacja Polski siatkarzy pokonała w półfinale turnieju olimpijskiego na IO Paryż 2024 USA (3:2, więcej TUTAJ) i zagra o złote medale z lepszym z pary Włochy-Francja (mecz w środę o godz. 21:00).

W drugim secie pojedynku przy stanie 21:22 Norbert Huber zahaczył piłką o blok rywali, ale sędzia pokazał aut. Polacy zaczęli protestować i wtedy Maxwell Holt przyznał się do dotknięcia piłki.

Zachowanie amerykańskiego środkowego skomentował prowadzący transmisję w TVP 1 Jacek Laskowski. Sprawozdawca zrobił to w swoim stylu.

- Dobrze, że się przyznał, nie ma co z siebie idioty robić - podsumował Laskowski.

Podopieczni Nikoli Grbicia po wygranej w pierwszym secie (25:23) przegrali seta nr 2. (na przewagi 25:27), a także kolejnego (14:25), ale podnieśli się w czwartej partii (25:23). Tie-break zakończył się wynikiem 15:13 dla Polski.

Zobacz: Fatalne sceny na meczu Polaków. Nagła cisza w hali

Źródło artykułu: WP SportoweFakty