Jedna z najseksowniejszych zawodniczek Bikini Fitness. To Polka Renata Nowak

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Renata Nowak
Instagram / / Na zdjęciu: Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Renata Nowak, Miss Polski 2005, wciąż zachwyca. Była modelka obecnie należy do najpiękniejszych na świecie zawodniczek bikini fitness.

W tym artykule dowiesz się o:

Gwiazdy Bikini Fitness

Renata Nowak w ubiegłym roku szturmem wdarła się na międzynarodowe sceny Bikini Fitness. Uczestniczka prestiżowych zawodów IFBB Diamond Cup należy obecnie do światowej czołówki zawodniczek Bikini Fitness.

Już jako 20-letnia studentka rywalizowała z najpiękniejszymi Polkami, zdobywając wówczas tytuł Miss Polski 2005. Rok później na wyborach "Model of the World" zajęła 4. miejsce wśród modelek z całego świata. Obecnie jako zawodniczka Bikini Fitness deklasuje konkurentki swym wysportowanym kobiecym ciałem i scenicznym urokiem.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Zniewalająco piękna

Bez wątpienia taka piękność ćwicząca na siłowni przyciąga męskie spojrzenia. Sportowe ciało Renaty ma idealne proporcje, przy wzroście 176 cm jej wymiary to 93/63/93.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Z modelingu do bikini

Renata Nowak zamieniła modeling na sport, dzięki temu świat fitnessu zyskał piękną zawodniczkę Bikini Fitness.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Trenerka i zawodniczka w jednym

Doświadczenia treningowe i żywieniowe Renaty przekładają się na jej wyniki sportowe. Zdobytą wiedzę potrafi wykorzystać w pracy nad kształtowaniem własnej sylwetki, nie poddaje się utartym schematom, po prostu patrzy w lustro. Jak mówi Renata "…lustro nigdy nie kłamie".

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Być motywacją

Renata, konkurując z dużo młodszymi zawodniczkami, pokazuje, że mimo upływu lat można zachować atrakcyjność i walczyć o medale na międzynarodowych scenach.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Spełnić marzenie, zdobyć medal Arnold Classic 2018

Dla każdego zawodnika sportów sylwetkowych to najbardziej prestiżowa impreza na świecie. W tym roku w Barcelonie spotkają się najlepsi zawodnicy i zawodniczki w tym Polka Renata Nowak. Kibicujemy i obserwujemy!

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Źródło artykułu: