Fame MMA 7. Bukmacherzy: Marcin Najman zdecydowanym faworytem

Marcin Najman (2-5) powinien pokonać Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka (2-8) podczas sobotniej gali Fame MMA 7 - uważają bukmacherzy.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Marcin El Testosteron Najman Materiały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Marcin El Testosteron Najman
"El Testosteron" wyjdzie do oktagonu Fame MMA po raz trzeci. Doświadczony pięściarz i najsłynniejszy polski "freak-fighter" w tej organizacji pokonał Piotra "Bonusa BGC" Witczaka i przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem.

Marcin Najman zbliża się do końca swojej zawodowej kariery w mieszanych sztukach walki. W związku z tym zestawiono go z, delikatnie mówiąc, nie najlepszym wojownikiem.

Jego rywal, Dariusz Kaźmierczuk, uchodzi za jednego z najsłabszych fighterów w Polsce. "Lew" stoczył dziesięć walk, z czego dwie zwyciężył. Dwukrotnie pokonał Dawida "Harnasia" Harasa, czyli "anty-legendę" polskich sportów walki.

Przelicznik na triumf byłego zawodnika KSW, FFF i MMA Attack wyniósł 1.4. Kurs na fightera prowadzonego przez Mirosława Oknińskiego oscyluje natomiast ok. 2.6. Oznacza to, że w razie ewentualnego triumfu Najmana, przy stawce 100 zł, zarobi się tylko 20 złotych.

Sobotnia gala Fame MMA 7 odbędzie się w Łodzi i dostępna będzie jedynie dla wybranej, kilkudziesięcioosobowej grupy kibiców. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00 i transmitowane będzie w systemie pay per view. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym relacja "live", na WP SportoweFakty.

Zobacz także:
-> Fame MMA 7. Marcin Najman po ostatnim treningu. Podziękował Andrzejowi Gołocie
-> MMA. Mateusz Gamrot rozchwytywany. Otrzymał oferty z UFC, Bellatora, PFL i innych organizacji
-> MMA. Barbara Nalepka i Paweł Bielic z kontraktami w FEN

ZOBACZ WIDEO: GROMDA 2. Kobiety będą walczyć na gołe pięści? Mateusz Borek zdradził plany na kolejną galę
Czy Najman wygra na Fame MMA 7?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×