Fame MMA 7. Zobacz pierwszą walkę Kamila Hassana z Maksymilianem Wiewiórką! (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Organizatorzy Fame MMA przed sobotnią galą przypomnieli pierwszy pojedynek pomiędzy Kamilem Hassanem a Maksymilianem Wiewiórką. Podczas siódmej edycji dojdzie do rewanżu.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas Fame MMA 3 w oktagonie przez decyzję triumfował "Wiewiór". "Hassi" tym się jednak nie zraził i podczas Fame MMA 5 ogłosił, że chciałby zmierzyć się w rewanżu.

Kamil Hassan pokonał w swojej ostatniej walce przez efektowny nokaut Olega Riaszeńcewa. Z kolei jego przyszły konkurent, Maksymilian Wiewiórka, nie występował w klatce od czasu triumfu nad "Hassim".

Sobotnia gala Fame MMA 7 odbędzie się w Łodzi i dostępna będzie jedynie dla wybranej, kilkudziesięcioosobowej grupy kibiców. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00 i transmitowane będzie w systemie pay per view. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym relacja "live", na WP SportoweFakty.

Zobacz pierwszą walkę:

Zobacz także: -> Fame MMA 7. Marcin Najman po ostatnim treningu. Podziękował Andrzejowi Gołocie -> MMA. Mateusz Gamrot rozchwytywany. Otrzymał oferty z UFC, Bellatora, PFL i innych organizacji -> MMA. Barbara Nalepka i Paweł Bielic z kontraktami w FEN

Źródło artykułu: