Fame MMA 7. Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Historia się powtórzyła

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
zdjęcie autora artykułu

Maksymilian Wiewiórka (2-1) pokonał Kamila Hassana (1-2) podczas gali Fame MMA 7 w Łodzi. "Wiewiór" wypunktował "Hassiego" po trzech rundach.

W tym artykule dowiesz się o:

Obaj zawodnicy raz już się zmierzyli. Podczas Fame MMA 3 w oktagonie przez decyzję triumfował "Wiewiór". "Hassi" tym się jednak nie zraził i podczas Fame MMA 5 ogłosił, że chciałby zmierzyć się w rewanżu.

Kamil Hassan pokonał w swojej ostatniej walce przez efektowny nokaut Olega Riaszeńcewa. Maksymilian Wiewiórka przegrał natomiast z Michałem Handke.

Bukmacherzy uważali, że tym razem wynik pojedynku będzie odmienny. Znacznie większe szanse dawali Hassanowi. Zapowiadano, że będzie to najlepsze sportowo starcie podczas gali.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jeden cios i po walce! Spektakularny nokaut w Rosji

Wiewiórka rozpoczął bardzo dynamicznie. Poprawił swoją stójkę względem wcześniejszych starć. Hassan musiał uważać nie tylko na parter swojego konkurenta. "Wiewiór" przeszedł do parteru, gdzie był z góry. "Hassi" największe spustoszenie wywołał po ciosach na wątrobę rywala.

Druga runda rozpoczęła się od skutecznej próby obalenia Wiewiórki. "Wiewiór" szukał skrętówki. "Hassi" się bronił, uciekł z tarapatów. Wiewiórka był z góry, ale niewiele robił.

Aby zwyciężyć, Hassan potrzebował nokautu. Przed trzecią rundą został jeszcze ukarany odjęciem punktu na kartach sędziowskich. Wiewiórka chciał obalić, w końcu mu się udało. Szukał duszenia trójkątnego. Przeleżał rundę na rywalu, wynik był formalnością.

Sędziowie byli jednogłośni. Wiewiórka po raz drugi pokonał Hassana przez decyzję.

W walce wieczoru Fame MMA 7 w Łodzi zmierzą się Paweł "Popek" Mikołajuw i Damian "Stifler" Zduńczyk. Poza tym w karcie walk są Adrian Polański, Dawid Malczyński czy Wojciech Gola. Szczegółowa relacja z gali na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Boks. Felix Sturm trenuje w więzieniu. Były mistrz świata chce wrócić do ringu -> Boks. Maciej Miszkiń grzmi po zmianie werdyktu walki Jackiewicza. Padło porównanie do Adolfa Hitlera -> MMA. UFC Vegas 9. Bartosz Fabiński i Andre Muniz stanęli twarzą w twarz (wideo)

Źródło artykułu: