Premier Liga. CSKA - Spartak. Kibic przyszedł na mecz z... prosiakiem

W niedzielnych derbach Moskwy CSKA pokonało Spartaka 3:1. Na trybunach WEB Areny pojawił się nietypowy gość. Jeden z kibiców oglądał spotkanie trzymając na rękach... małego prosiaka.

Mateusz Kozanecki
Kibic podczas derbów Moskwy z prosiakiem Twitter / Kibic podczas derbów Moskwy z... prosiakiem
Derby Moskwy były jednym z najważniejszych wydarzeń 7. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Już w 11. minucie wynik otworzyli przyjezdni, jednak do przerwy gospodarze zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Ostatecznie CSKA wygrało 3:1.

Spore zainteresowanie wzbudziła sytuacja z trybun. Jeden z kibiców oglądał spotkanie trzymając na rękach małą świnkę. Zwierzę wyglądało na zadowolone. Z całą pewnością był to jednak mocno niecodzienny widok.

Przy okazji przypomniano, że w przeszłości były prezydent Czeczenii Ramzan Kadyrow zabrał na mecz piłkarski swojego kota.

W czołówce tabeli ligi rosyjskiej panuje spory ścisk. Prowadzące PFK Soczi ma punkt przewagi nad Spartakiem Moskwa i dwa nad Zenitem Sankt Petersburg oraz CSKA Moskwa.

Syn Edyty Górniak chce walczyć w MMA. "Bardzo spodobały mu się treningi z Marcinem Najmanem"