Te słowa Mariny Łuczenko-Szczęsnej mogą zirytować wielu Polaków!

"Uprzedzam" - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna, która wspólnie z Wojciechem Szczęsnym i synem Liamem wypoczywa na wakacjach. Dlaczego jej najnowszy wpis może zirytować wielu Polaków? Odpowiedź jest bardzo prosta.

DB
Marina Łuczenko-Szczęsna Instagram / marina_official / Na zdjęciu: Marina Łuczenko-Szczęsna
Bramkarz reprezentacji Polski i Juventus FC od 23 czerwca ma wakacje. Tego dnia Biało-Czerwoni zakończyli swój udział w Euro 2020. Kadra Paulo Sousy nie awansowała do fazy pucharowej, odpadając z turnieju po trzech meczach grupowych (porażki ze Słowacją i Szwecją, remis z Hiszpanią).

Krótko po nieudanych w wykonaniu polskiej drużyny narodowej mistrzostwach Europy, Wojciech Szczęsny zabrał swoich najbliższych: żonę Marinę Łuczenko-Szczęsną i ich syna Liama na wakacje. Destynacja: Mykonos.

Na wypoczynku na popularnej pod kątem turystyki greckiej wyspie urlop Szczęsnych wcale się nie skończył. Znana rodzina nadal przebywa bowiem na wakacjach, tym razem w Hiszpanii.

"Uprzedzam, będzie jeszcze spam wakacyjny... Mamy jeszcze 2 tyg wakacji - wybaczcie" - napisała na Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna, dzieląc się krótkim filmem z hiszpańskich wakacji.

Takiej dawki urlopu Szczęsnym zapewne może zazdrościć wielu Polaków. Irytacja może dodatkowo wzrosnąć, gdy ogląda się zdjęcia znanej rodziny z pięknych lokalizacji. Bez wątpienia wiele osób z Polski zamieniłoby się miejscami z Mariną i Wojciechem Szczęsnymi.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna są małżeństwem od maja 2016 roku. Ich syn Liam przyszedł na świat w lipcu 2018 roku.

Zobacz też:
Niepożądany efekt uboczny Euro 2020. Nie tak miało być
"Bałbym się go zabrać, nawet na ławkę". Mocne słowa Kowalczyka o Szczęsnym

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ale widok! Polska pięściarka relaksuje się na Karaibach
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×