Naprawdę to zrobiła. Głośno o stroju Ewy Brodnickiej

Ewa Brodnicka wielokrotnie pokazywała już, że lubi szokować. Na ważeniach pojawiała się w skąpych strojach. Nie inaczej było przed galą High League. O byłej mistrzyni świata w boksie znów zrobiło się głośno.

MK
Ewa Brodnicka na ważeniu YouTube / HIGH League / Ewa Brodnicka na ważeniu
Ewa Brodnicka jest kolejną osobą ze świata boksu, która zdecydowała się spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Była mistrzyni świata weźmie udział w sobotniej gali freak fightowej - High League.

Jak sama przyznała, na razie nie planuje wrócić do boksu. Jej najbliższą rywalką będzie Aniela "Lil Masti" Bogusz, która we freak fightach jest na razie niepokonana.

Brodnicka wielokrotnie szokowała już podczas ważenia przed swoimi walkami bokserskimi. Nie inaczej było i tym razem. Pojawiła się w bardzo skąpym stroju, o którym od razu zrobiło się głośno.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: świetna forma żony Kota. A zaledwie kilka miesięcy temu urodziła dziecko

Na tym jednak się nie skończyło. Zarówno Brodnicka, jak i Bogusz, nie szczędziły sobie obraźliwych słów. W końcu doszło pomiędzy nimi do bójki (więcej TUTAJ).

Gala High League odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia o godz. 20:00 w gdańskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru zmierzą się Lexy Chaplin i Natalia "Natsu" Karczmarczyk.

Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view na stronie highlive.tv. Koszt wykupienia transmisji zaczyna się od 24,99 zł.

Zobacz ważenie z udziałem Ewy Brodnickiej (od 57:00 min.):

Czytaj także:
"Dom Wódki". Co robiły tam najważniejsze osoby w polskiej piłce?
Trener go zmienił. Mario Balotelli wpadł w furię! [WIDEO]

Czy Ewa Brodnicka pokona "Lil Masti"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×