Fame MMA 12. Wojna w walce o pas. Maksymilian Wiewiórka nowym mistrzem!

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
zdjęcie autora artykułu

Maksymilian Wiewiórka (3-1) został nowym mistrzem Fame MMA. "Wiewiór" wypunktował w walce o pas Adriana "Polaka" Polańskiego (4-3).

Adrian Polański, pod względem umiejętności sportowych, stał się jednym z najlepszych zawodników Fame MMA. Wygrał cztery starcia z rzędu - pokonywał w nich Amadeusza "Ferrariego" Roślika oraz Dawida Malczyńskiego. Zdobył dzięki temu pas mistrzowski w kategorii do 70 kilogramów.

Jego kolejnym rywalem był Maksymilian Wiewiórka, który przegrał w debiucie z Michałem Handkem, ale później w MMA dwukrotnie pokonał Kamila "Hassiego" Hassana, a w K-1 Amadeusza "Ferrariego" Roślika.

Pojedynek bardzo agresywnie zaczął "Polak", który trafiał "Wiewióra". Obalił, ale pojedynek szybko wrócił do stójki. W drugiej i trzeciej rundzie to Wiewiórka dążył do parteru. Zawodnicy dali z siebie wszystko! Nie było jednak wątpliwości, kto zwycięży.

Werdykt pojedynku wskazali sędziowie, którzy po trzech rundach jednogłośnie wybrali "Wiewióra".

Była to z pewnością jedna z najlepszych walk pod kątem poziomu sportowego w Fame MMA.

Impreza odbywa się w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru gali Fame MMA 12 zmierzą się Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula. Poza tym w karcie walk są Kasjusz "Don Kasjo" Życiński czy Marcin Wrzosek.

Zobacz także: -> Fame MMA 12. Mateusz Murański zapowiada ciężki nokaut w walce ojca. "Maksymalnie 60 sekund" -> Wielka zmiana! Koniec współpracy KSW z Polsatem -> HIGH League wraca w 2022! Wielkie plany Malika Montany

ZOBACZ WIDEO: Niewiarygodny nokaut na Białorusi. Takie skończenia to rzadkość!

Źródło artykułu: