Wielki debiut w HIGH League 2. Kim jest Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski?

To ma być wielkie wydarzenie w HIGH League 2. Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski zadebiutuje w sportach walki. To wielka gwiazda esportu, która zdecydowała się na zmianę dyscypliny.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Jarosław Jarząbkowski Instagram / Na zdjęciu: Jarosław Jarząbkowski
Na ten debiut w sportach walki czekali wszyscy fani esportu. Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski już od jakiegoś czasu deklarował, że chce spróbować swoich sił w klatce i słowa dotrzymał. Władze HIGH League poinformowały, że to były esportowiec będzie jedną z gwiazd drugiej gali tej organizacji.

Kim jest Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski? To była gwiazda esportu. Pokazywał swoją wielką klasę i najwyższy poziom na zawodach e-sportowych, gdzie doskonale radził sobie w Counter-Strike'u. Był jednym z najwybitniejszych zawodników w historii tej rywalizacji.

Przez lata należał do ścisłej światowej czołówki, a w 2014 roku zajął trzecie miejsce w światowym rankingu HLTV dla najlepszych zawodników Counter-Strike: Global Offensive. Wziął udział w kilkuset turniejach, spośród których wygrał 43-krotnie.

Reprezentował między innymi "Virtus.pro" która zasłynęła jako najlepsza polska drużyna e-sportowa w historii. Stawiał jednak nie tylko na rozwój w grach, ale także i na pracę nad swoją sylwetkę. Umięśnionej postury zazdrości mu wielu.

Teraz spróbuje swoich sił w klatce. Gala HIGH League 2 odbędzie się 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

Zobacz także:
-> Szykuje się wielka rewolucja w Fame MMA?! Tego nikt się nie spodziewał
-> "Ciężko było z meliny się wyciągnąć". Zaskakujące wyznanie "Pudziana"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Maciej Kawulski zdradza, dlaczego Wrzosek został zwolniony z KSW
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×