Fame MMA. "Może być we dwóch, we trzech…". Okniński składa ofertę Murańskiemu

Konflikt na linii Oknińscy - Murańscy przybiera na sile. - Adam chętnie z wami porozmawia - mówi w rozmowie z portalem "MMA Bądź Na Bieżąco" legenda sportów walki w Polsce.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Jacek Murański YouTube / Koloseum / Na zdjęciu: Jacek Murański
Jacek Murański, kontrowersyjny zawodnik Fame MMA, w jednym z wywiadów zapowiedział, że jeżeli w przestrzeni publicznej nadal będą pojawiać się docinki pod jego adresem ze strony Mirosława Oknińskiego, to wtedy on słynnego polskiego trenera MMA - tu cytat: "przywróci do ustawień fabrycznych".

Okniński został zapytany o konflikt z 52-letnim "Muranem" w wywiadzie dla "MMA Bądź Na Bieżąco". W odpowiedzi padła niezwykle interesująca propozycja.

- Jeżeli chodzi o Jacka Murańskiego, to ja już wszystko powiedziałem. Nie będzie żadnego konfliktu - przynajmniej z mojej strony. Jeżeli jednak chce jakiegoś konfliktu rodzina Murańskich, to polecam mojego syna, Adama Oknińskiego - stwierdził szkoleniowiec.

ZOBACZ WIDEO: Gamrot o wygranej z Ferreirą, McGregorze, kolejnym pojedynku i Chalidowie. Pierwszy polski wywiad po walce
Główny trener Poland Top Team dodał, że jego syn jest gotów wyjaśnić wszystkie nieporozumienia z Murańskimi (Jackiem i jego synem Mateuszem). - Ja nie będę w to wnikał. On chętnie z wami porozmawia. Przedstawi swoje racje. Może być we dwóch, we trzech... Zapraszam - podsumował.

Wcześniej Okniński skrytykował Fame MMA za dopuszczenie "Murana" do walki z Arkadiuszem Tańculą. "Jacek Murański był twardy i miał kondycję, ale umiejętności żadnych. Walka wzbudziła duże emocje. U mnie te emocje były negatywne. Fame MMA dużo ryzykuje wystawiając zawodnika 52-letniego" - napisał na Facebooku.

Zobacz:
"Walczyłem z jedną sprawną kończyną". Murański zszokował liczbą urazów
Fame MMA 12. Mirosław Okniński krytykuje walkę Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×