Zobacz formuły walk na Prime Show MMA 2. Jest w czym wybierać!

Gale freak fightowe przyzwyczaiły nas do tego, że są to wydarzenia MMA tylko w teorii. Tak jest i tym razem. Aż 50 proc. walk będzie rozgrywanych na innych zasadach niż te dla mieszanych sztuk walki.

Artur Babicz
Artur Babicz
Dominika Rybak i Klaudia Kapuśniak Instagram / Dominika Rybak i Klaudia Kapuśniak
Na rynku freak fightów w Polsce robi się coraz większa konkurencja. Dlatego organizatorzy prześcigają się w coraz to nowych formułach, aby czymś się wyróżnić z tłumu. Tym razem jednak fani nie będą świadkami żadnej nowości.

Włodarze Prime Show MMA na swojej drugiej gali postawili na standardowe formuły walk. Trzeba jednak przyznać, iż ciężko mówić o wydarzeniu stricte MMA, bowiem aż 50 proc. pojedynków rozegra się na innych zasadach.

Podczas Prime Show MMA 2: Kosmos najpopularniejsze będą walki MMA. W tej formule odbędzie się sześć pojedynków. W tym ten najważniejszy, czyli walka wieczoru z udziałem Normana Parke'a i Grzegorza Szulakowskiego. Ponadto, w mieszanych sztukach walki zmierzą się Serigne Ousmane Dia vs Damian Zduńczyk, Jan Patecki vs Michał 'Bagieta' Gorzelanczyk, Jaś Kapela vs Konrad 'Skolim' Skolimowski, Mateusz Mil vs Mikołaj Jędruszczak oraz Sebastian Nowak vs Marcin Makowski.

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce

Drugą najpopularniejszą formuła walki będzie K-1 w małych rękawicach. Zobaczymy trzy takie pojedynki. Właśnie na takie rozwiązanie zdecydowały się jedyne panie w karcie walk, czyli Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak. Ponadto, w stójce walkę stoczą Adam Soroko vs Paweł Tyburski oraz Maciej Rataj vs Mikołaj Rdzanek.

Natomiast na walkę w K-1 w dużych rękawicach zdecydowali się Marcin Wrzosek vs Piotr Kaluski. W pojedynku bokserskim w dużych rękawicach zobaczymy pojedynek Sebastian Nowak vs Marcin Makowski, natomiast na małe rękawice zdecydowali się Szymon Pilanc vs Kacper Kabara.

Gala Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się w sobotę, 9 lipca, o godzinie 20:00. Miejscem zmagań influencerów będzie Arena Gdynia.

Zobacz także: Szeliga szczerze o Marcinie Wrzosku
Zobacz także: Szczere wyznanie Adama Soroko

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×