Szybki powrót "Xayoo". Gwiazda Twitcha wystąpi na Fame MMA 15

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Marcin Majkut
Instagram / / Na zdjęciu: Marcin Majkut
zdjęcie autora artykułu

Marcin "Xayoo" Majkut był jedną z największych gwiazd Fame MMA 14. Wówczas zdominował w klatce Sergiusza "The Nitrozyniaka" Górskiego. Jak się okazuje, szybko powróci do klatki, bowiem zobaczymy go już 26 sierpnia na gali Fame MMA 15.

W tym artykule dowiesz się o:

Debiut Marcina 'Xayoo' Majkuta był imponujący. Jeszcze przed walką z Sergiuszem "The Nitrozyniakiem" Górskim był on bardzo pewny siebie i okazało się, że to nie były puste słowa. Gwiazda Twitcha zdemolowała rywala w formule K-1 (więcej o tej walce TUTAJ).

Mówiąc szczerze "The Nitrozyniak" nie był żadnym wyzwaniem dla "Xayoo". Dlatego ten po walce ciągle pozostawał w intensywnym treningu. To się opłaciło, bowiem kolejną walkę dla Fame MMA stoczy już w sierpniu. Organizacja poprzez media społecznościowe ogłosiła jego powrót.

Na ten moment nie wiadomo, kto zostanie rywalem Marcina Majkuta. Można domyślać się, że będzie to walka w formule K-1. Popularny streamer po ostatnim pojedynku mówił, iż chciałby właśnie na takich zasadach mieć dwa kolejne starcia.

Gala Fame MMA 15 odbędzie się 26 sierpnia. Znamy już walkę wieczoru tego wydarzenia. Zobaczymy w niej Martę Linkiewicz i Anielę Bogusz (więcej o tym pojedynku TUTAJ). Ponadto, znamy już kilku kolejnych uczestników. Wystąpią m.in. Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Mikołaj "Konopskyy" Tylko czy rodzina Murańskich.

Zobacz także: Gamrot dusił polskiego dziennikarza Zobacz także: Wielki rewanż na High League 4

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce

Źródło artykułu:
Komentarze (0)