Hala oszalała. Tyson Fury znokautował go jednym ciosem z trybun

Mało kto tak się bawi życiem jak Tyson Fury. Legendarny już mistrz wagi ciężkiej pojawił się na gali WWE i w swoim stylu zrobił ogromne show. W jednej z akcji znokautował gwiazdę światowego wrestlingu.

Artur Babicz
Artur Babicz
Tyson Fury nokautuje na WWE Twitter / Tyson Fury nokautuje na WWE
W momencie kiedy cały świat oczekuje na ogłoszenie walki Tyson Fury vs. Ołeksandr Usyk, ten pierwszy występuje na innych wydarzeniach sportów walki. Tym razem Brytyjczyk swoją obecnością uświetnił powrót WWE po 30 latach do Wielkiej Brytanii.

Mistrz wagi ciężkiej federacji WBC pojawił się na gali WWE Clash at the Castle w Cardiff. W walce wieczoru mierzyli się Roman Reigns oraz Drew McIntyre. W trakcie ich walki show skraść próbował inny z gwiazdorów tej organizacji - Austin Theory.

Jego próba nie trwała jednak długo. W pewnym momencie z trybun wyłonił się Tyson Fury i prawym sierpowym ściął Austina Theory. To był brutalnie wyglądający nokaut, dzięki któremu można było spokojnie dokończyć walkę wieczoru.

Ostatecznie wygrał Roman Reigns. Natomiast Tyson Fury po tej walce wszedł do ringu i uścisnął dłoń zwycięzcy. Następnie podszedł do pokonanego McIntre'a i pocieszał go przy aplauzie ponad 62 tys. fanów.

Zobacz także: Fame MMA chwali się wynikiem PPV
Zobacz także: Usyk chciał został prezydentem Ukrainy

ZOBACZ WIDEO: Ukrainiec pobił historyczny rekord. Po walce przemówił po polsku
Czy Tyson Fury powinien walczyć w WWE?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×