Gdzie oglądać walkę Artur Szpilka - Denis Załęcki? Jak znaleźć stream z High League 4? O której godzinie?

Walka Artura Szpilki z Denisem Załęcki to najprawdopodobniej największy hit gali High League 4. Gdzie oglądać to wydarzenie? Kto jeszcze znalazł się na karcie walk? Czy gala będzie dostępna w telewizji?

Artur Babicz
Artur Babicz
Artur Szpilka i Denis Załęcki Materiały prasowe / Artur Szpilka i Denis Załęcki
High League 4. Gdzie oglądać walkę Artur Szpilka - Denis Załęcki? Czy będzie stream online? O której godzinie? Gala High League 4 to jedno z tych wydarzeń freakowych, które przyciąga uwagę fanów sportu. Wszystko za sprawą walki Artur Szpilka - Denis Załęcki. Ta dwójka od lat jest znana w kręgach sportów walki. Kto wygra to starcie? Dowiemy się już w sobotę wieczorem.

Gala High League 4 zostałą zaplanowana na sobotę, 17 września, godzinę 20:00. Transmisja zostanie przeprowadzona wyłącznie w internecie. Stream z wydarzenia będzie dostępny jako PPV na stronie Highlive.tv (dostępne w dwóch opcjach uzależnionych m.in. od jakości i możliwości dostępu - 34,99 zł i 39,99 zł). High League 4 będzie dostępne również na platformie Polsat Box Go.

Jak wygląda karta walk na High League 4? Kiedy walczy Maja Staśko?

Jednym z zestawień, o którym jest najgłośniej w internecie jest Maja Staśko vs. Ewa 'Mrs. Honey' Wyszatycka. Z jednej strony będziemy mieć kontrowersyjną lewicową aktywistkę, a z drugiej dziewczynę, która zdobyła popularność jako sexworkerka.

Warto również zwrócić uwagę na sportowy pojedynek. Zmierzą się w nim imponująco zbudowani zawodnicy. Mowa tutaj o walce Konrada Karwata z Radosławem Słodkiewiczem. W tym przypadku można spodziewać się prawdziwych grzmotów.

ZOBACZ WIDEO: Świetny debiut Gruzinki w KSW. "To zwycięstwo dobrze smakowało"

Karta walk High League 4:
Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
Artur Szpilka vs Denis "Bad Boy" Załęcki
Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs Salim Chiboub - o pas mistrzowski
Maja Staśko vs Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka
Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary "Czaro" Nykiel
Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Jakub "Kubx" Świtała
Jose "Josef Bratan" Simao vs Krystian "Macias" Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach
Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Początek gali High League 4: 20:00. Transmisja TV: brak. Stream online: famemma.tv, Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Zobacz także: Rozczarowanie gwiazdy High League
Zobacz także: Awanturnicy dostali kary od High League

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×