Daniel Rutkowski nie może tego przegrać? Bukmacherzy jasno o jego walce na Prime Show MMA 3

Na gali Prime Show MMA 3 będziemy świadkami jednej walki, która powinna mieć wartość sportową. Konkretnie mowa o potyczce Daniela Rutkowskiego z Piotrem Pająkiem. Według bukmacherów jest zdecydowany faworyt co-main eventu.

Artur Babicz
Artur Babicz
Daniel Rutkowski Materiały prasowe / Na zdjęciu: Daniel Rutkowski
Organizacja Prime Show MMA zszokowała środowisko sportów walki tym, że na ich trzeciej gali udało się zatrudnić Daniela Rutkowskiego. To jeden z najlepszych polskich zawodników MMA, a do tego stoczył on już efektownych walk w boksie zawodowym. Tym bardziej zaskakujący będzie jego występ na gali freak fightowej.

Paradoksalnie jego walka będzie miała wydźwięk sportowy. Zmierzy się on w formule bokserskiej z Piotrem Pająkiem. Jego rywal, co prawda jest influencerem, ale od lat promuje sporty walki na swoich kanałach. Niemniej, bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości, co do faworyta tego starcia.

Eksperci wyraźnie stawiają na Daniela Rutkowskiego. Jeżeli ktoś chce się wzbogacić, to tutaj nie znajdzie dużego kursu, ponieważ ten wynosi zaledwie 1,10. Natomiast solidnie można zarobić na ewentualnej niespodziance. W przypadku wygranej Piotra Pająka mówimy już o mnożniku 5,62.

To ewidentnie wskazuje, że zwycięstwo influencera byłoby sensacją. Jak się rzeczywiście zakończy to starcie? Przekonamy się już w sobotę, 1 października. Start gali Prime Show MMA 3 zaplanowano na godzinę 20:00. W main evencie zobaczymy walkę Pauliny Hornik i Martyny "Pysi" Zbirańskiej. Poza tym starciem odbędzie się jeszcze 11 pojedynków (więcej szczegółów TUTAJ).

Zobacz także: Adam Soroko wraca do klatki
Zobacz także: Jego obecność wszystkich zaskoczyła

ZOBACZ WIDEO: Było klepnięcie? Artur Szpilka skomentował to, co stało się walce Janikowski - Breese
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×