Jednak nie dojdzie do hitu na Fame MMA? Jasna odpowiedź Murańskiego

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że dojdzie do wielkiego hitu na Fame MMA. Mowa o starciu Jacka Murańskiego z Dariuszem "Daro Lwem" Kaźmierczukiem. Podczas konferencji przed sobotnią galą "Muran" skomentował tę propozycję.

Artur Babicz
Artur Babicz
Jacek Murański YouTube / Na zdjęciu: Jacek Murański
Trzeba przyznać, że freak fighty są mocno specyficzne. Aby zostać ich gwiazdą nie trzeba w ogóle wygrywać walk. Tak jest w przypadku Jacka Murańskiego oraz Dariusza Kaźmierczuka. Obaj stoczyli już łącznie 14 walk, z czego wygrana została tylko jedna.

Słynny "Daro Lew" już podczas jednego z programów zadeklarował, iż jest gotowy na pojedynek ze "Starym Muranem". Co więcej, jest on przekonany o swojej wygranej (więcej TUTAJ). Na poniedziałkowej konferencji przed Fame MMA 16 Kaźmierczuk to zdanie podtrzymał.

- Mamy wiek podobny. Przegrywa pan tak samo jak ja. Poza tym, nie pokazałeś w swoich walkach totalnie niczego - mówił "Daro Lew".

Prowadzący konferencje wykorzystali obecność Jacka Murańskiego i samego zainteresowanego wypytali o tę walkę. Odpowiedź "Starego Murana" była zaskakująca.

ZOBACZ WIDEO: Gamrot szczery do bólu. To dlatego przegrał walkę na gali UFC

- Nie mam na to ani chęci, ani niechęci. W ogóle nie kojarzę typa. Nie mam zamiaru kontynuować tej dyskusji - uciął temat Jacek Murański.

Czy to oznacza, że temat tej walki upadł? Pozostaje nam czekać na ogłoszenia walk w 2023 roku. Pierwsze starcia mają zostać ogłoszone już w sobotę, 5 listopada, na gali Fame MMA 16.

Zobacz także: Ukraiński mistrz wraca bronić ojczyzny
Zobacz także: Ukraińcy nie mogą uwierzyć w gest Usyka

Czy chciałbyś zobaczyć walkę Jacka Murańskiego z Dariuszem Kaźmierczuka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×