Zobacz koniec walki Pudzianowski - Szpilka

Na tę walkę czekała cała Polska. Jak zakończył się pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką na XTB KSW Colosseum 2? Zobacz wideo.

Rafał Sierhej
Rafał Sierhej
Zdjęcie: Nokaut Szpilki Twitter / KSW / Zdjęcie: Nokaut Szpilki
Gala XTB KSW Colosseum 2 odbywała się przy zapełnionych trybunach stadionu PGE Narodowy w Warszawie. Organizatorzy zdecydowali się na taką lokalizację, a ta zapewniła wspólnie ze sportowcami wielkie show.

Wszyscy fani czekali na walkę pomiędzy byłym bokserem Arturem Szpilką a dawnym strongmanem Mariuszem Pudzianowskim. Właśnie ta para była "główną atrakcją" wieczoru w Warszawie.

Ostatecznie górą w tym pojedynku okazał się "Szpila". Bokser pokazał swoje doświadczenie, które udało mu się zdobyć podczas kariery w ringu. Chociaż to Pudzianowski rozpoczął lepiej, bo szybko doprowadził do walki w parterze.

W kluczowym momencie podjął jednak bardzo złą decyzję. Postanowił bowiem, że wejdzie w wymianę ciosów z byłym pięściarzem. To nie mogło się inaczej skończyć jak nokautem, który "sprezentował mu" "Szpilka".

- Chciałem iść na wymianę z bokserem. To najgłupsze, co mogłem zrobić - tak podsumował swój występ Mariusz Pudzianowski.

ZOBACZ WIDEO: Co za nokaut Szpilki! "Pudzian" wylądował na deskach!

Zobacz także:
Mistrzowska walka zdjęta z KSW na PGE Narodowym!
Poruszające wyznanie Artura Szpilki. "Myślałem o samobójstwie"

Jesteś zaskoczony/a takim zakończeniem walki Pudzianowski - Szpilka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×