Karta walk Fame Friday Arena 2. Kto walczy? Kiedy odbędzie się gala?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Fame MMA / Pierwsza walka Pawła Jóźwiaka z Michałem Baronem
Instagram / Fame MMA / Pierwsza walka Pawła Jóźwiaka z Michałem Baronem
zdjęcie autora artykułu

Poznaliśmy pełną kartę walk na Fame Friday Arena 2. Tym razem rywalizację najpopularniejszych influencerów w Polsce zobaczymy w Szczecinie. Na karcie walk nie brakuje gwiazd świata sportu, z Piotrem Liskiem i Pawłem Jóźwiakiem na czele.

Fani freak fightów nie muszą już dłużej czekać na kolejny event Fame MMA. Kolejna odsłona Fame Friday Arena odbędzie się już w piątek, 29 września. Organizatorzy przygotowali niezwykle interesującą kartę walk, która przyciągnie zarówno miłośników sportu, jak i osoby zaznajomione ze światem influencerów. Nie zabraknie również kontrowersyjnych postaci, takich jak Marcin "Rafonix" Krasucki czy Adrian "Polak" Polański.

Kto walczy na Fame Friday Arena 2? Walka wieczoru gali w Szczecinie

W walce wieczoru Fame Friday Arena 2 zmierzą się Michał "Boxdel" Baron i Paweł Jóźwiak. To będzie ich pojedynek rewanżowy. Na gali Fame MMA 17 lepszy okazał się "Boxdel". Pojedynek ten nie obył się jednak bez kontrowersji, więc emocje przed rewanżem z pewnością nie opadną.

Interesująco zapowiada się także starcie Kacpra Błońskiego z Danielem Ostaszewskim. Pojedynek ten odbędzie się w formule bokserskiej, ale w małych rękawicach. Co więcej, walka będzie miała jedynie jedną rundę, ale za to bez limitu czasowego. To już kolejny raz, kiedy "Blonsky" zdecyduje się na walkę w formule "no-limit". Ostatnio nie zakończyło się to dla niego najlepiej.

Równie emocjonujący wydaje się debiut Piotra Liska w freak fightach. Jeden z najlepszych polskich lekkoatletów XXI wieku zdecydował się na występ w klatce. To ma być element jego przygotowań do nadchodzących igrzysk olimpijskich w Paryżu, a także sposób na utrzymanie sportowej formy w okresie, gdy nie odbywają się zawody lekkoatletyczne. W swoim pierwszym pojedynku Liskowi nie wydaje się grozić zbyt duże wyzwanie, zmierzy się bowiem z Dariuszem Kaźmierczukiem, który do tej pory tylko trzy razy wygrał, a aż trzynaście razy przegrał i to już w pierwszej rundzie.

Karta walk Fame Friday Arena 2:

main event: Michał "Boxdel" Baron - Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak (K-1, małe rękawce) Kacper Błoński - Daniel "Ostry" Ostaszewski (Boks, małe rękawice, no-limit) Josef Bratan - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (K-1, małe rękawice) Arkadiusz Tańcula - Adrian "Polak" Polański Alan Kwieciński - Dominik Zadora Marcin "Rafonix" Krasucki - Marcin "Xayoo" Majkut Agata "Fagata" Fąk - Martyna "Brylantynka" Janusz Filip Zabielski - Robert "Sutonator" Pasut Piotr Lisek - Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk Łukasz "Mandzio" Samon - Karol "Karolek" Dabrowski Roger Salla - Andrzej "Endi" Czysz

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Przeszli od słów do czynów. Ochrona musiała reagować

Zobacz także: Był gwiazdą Fame MMA. Przeszedł do konkurencji Zobacz także: Marcin Najman szykuje formę życia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty